Huawei P70 benzersiz bir kamera ile gelecek!

Huawei P70 kamera özellikleriyle gündemde.

Huawei P70 benzersiz bir kamera ile gelecek!

Huawei P70’in kasa tasarımı sızdırıldı ve benzersiz bir kamera ile donatıldığı öngörüldü.

Sızdırılan bilgiler ve üçüncü taraf cep telefonu kılıfları sayesinde, yaklaşmakta olan Huawei P70 serisine ilişkin yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Şu ana kadar bildiklerimiz bunlar. Sızdırılan kasalar P70 serisi için farklı bir kamera tasarımını sergiliyor ve muhtemelen belirgin bir "kamera dekorasyonu" düzenine sahip. Bu tasarım, P60 serisinde görülen "ada lens modülünden" önemli bir farklılıktır.

Kamera muhtemelen OV50H veya IMX989 sensörüne sahip olacak

P70 serisinin Kirin 9xxx yonga setinden güç alması bekleniyor; standart ve üst seviye modeller arasında çip frekansında potansiyel farklılıklar mevcut. Bu muhtemelen Mate60 serisinde bulunan Kirin 9000S'den bir yükseltmedir. Serinin iki ekran seçeneği sunduğu söyleniyor: Daha akıcı bir görsel deneyim için "eşit derinlikte dört mikro eğri tasarımına" sahip 6,58 inç veya 6,8 inç 2,5D 1,5K LTPO panel.

Kamera sistemi, potansiyel olarak fiziksel değişken diyafram açıklığına sahip OV50H veya IMX989 sensörünün yanı sıra 50MP ultra geniş açılı lens ve 50MP 4x periskop telefoto lensi de içeren öne çıkan bir sistem. 

Sızıntılar, P70 serisinin yeni uydu iletişim teknolojisi sunabileceğini, işlevlerini daha da genişletebileceğini ve önceki Huawei telefon modellerinden farklı, yeni bir tasarım diline sahip olabileceğini öne sürüyor. Resmi bir onay bulunmamakla birlikte, önceki raporlar P70 serisinin Mart ayı sonlarında piyasaya sürüleceğine işaret ediyordu. Fiyatlandırma ayrıntıları bilinmiyor ancak geçen yıl piyasaya sürülen Huawei P60 Art, 8.988 yuan (yaklaşık 1.340 dolar) başlangıç fiyatıyla referans noktası görevi görüyor.

Bu ayrıntıların sızıntılara ve söylentilere dayandığını unutmamak önemlidir. Huawei'nin teknik özellikler ve fiyatlandırmayla ilgili resmi onayı hala bekleniyor.

Huawei P70 benzersiz bir kamera ile gelecek!