Lenovo Legion H7 oyun kulaklığı tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Lenovo Legion H7 oyun kulaklığı, 7.1 surround ses ve Type-C konnektörle tanıtıldı.

Lenovo Legion H7 oyun kulaklığı tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

Oyun ve teknoloji dünyasında bir son dakika gelişmesi yaşanıyor. Lenovo Legion H7 oyun kulaklığı piyasaya çıktı. Peki özellikleri neler, fiyatı ne kadar, tasarımı nasıl? İşte detaylar…

Lenovo'nun farklı ürün türleri için çeşitli alt markaları vardır. Bunlardan biri de şirketin tüm oyun ürünlerini bünyesinde barındıran Legion.

Lenovo'nun Legion markası uluslararası alanda çoğunlukla oyun dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarıyla ilişkilendiriliyor. Ancak Çin'de marka, tabletler ve çeşitli özel aksesuarlar gibi mobil oyun ürünlerini bile satıyor.

Bugün erken saatlerde şirket yeni bir çift oyun kulaklığının tanıtımını yaptı. Şimdi onlara bir göz atalım.

Lenovo'nun yakında çıkacak oyun kulaklıkları resmi olarak Legion H7 olarak adlandırılıyor. Bunlar, 3,5 mm kulaklık girişi yerine USB Type-C bağlantı noktasına sahip kablolu kulaklıklardır.

Bu nedenle, çoğu mobil cihazda artık kulaklık girişi bulunmadığından bu ses aksesuarı daha uyumludur. Ayrıca daha iyi dayanıklılık için düz bir tel ile birlikte gelir.

Lenovo tarafından paylaşılan görsel, turkuaz vurgulu kulak uçlarına sahip tek siyah renk seçeneğindeki kulaklıkları gösteriyor. Mikrofon açma/kapama düğmesi ve kaydırıcı içeren dahili bir uzaktan kumandayla birlikte gelir.

Bu kaydırıcı, kullanıcıların 7.1 surround ses ile normal stereo modu arasında geçiş yapmasına olanak tanır. Aksesuarın özel bir 7.1 ses kartı barındırması nedeniyle bu mümkündür.

Şu anda Lenovo Legion H7 oyun kulaklığı hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Belki Lenovo, resmi duyurudan önce ürün hakkında daha fazla bilgi verebilir. Ama dürüst olmak gerekirse, ortaya çıkacak pek bir şey kalmadı.

Şu an itibariyle, bu kulaklıkların dünya çapındaki kullanılabilirliği hakkında hiçbir ayrıntıya sahip değiliz. Ancak yakın zamanda tanıtılan Lenovo Legion E510 7.1 RGB oyun kulaklıklarına ürkütücü derecede benzedikleri kesin.

Lenovo Legion H7 oyun kulaklığı tanıtıldı: İşte fiyatı ve özellikleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?