Oppo Find X7 Ultra telefoto kamerası ile portre çekimine özendirecek

Oppo, ilk portre örnekleriyle Find X7 Ultra telefoto kamera becerisini gösteriyor. İşte, Oppo Find X7 Ultra kamerası ile yapılan çekimler!

Oppo Find X7 Ultra telefoto kamerası ile portre çekimine özendirecek

Oppo, ilk portre örnekleriyle Find X7 Ultra telefoto kamera becerisini gösteriyor.

Oppo, 8 Ocak Pazartesi günü planlanan Find X7 serisinin lansmanıyla yeni yıla heyecan verici bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Serinin liderliğini, dünya çapında iki telefoto kamera özelliğine sahip ilk akıllı telefon olmasıyla manşetlere çıkan Find X7 Ultra yapıyor. lensler. Lansman tarihi yaklaşırken Oppo Find X7 Ultra'nın kamerasının neler yapabileceğini göstermeye başladı.

Oppo Find X7 Ultra kamera örnekleri

Oppo, Find X7 Ultra'nın telefoto kameralarının bir dizi kamera örneğini paylaştı. Gördüğünüz gibi görüntüler, doğal renk tonlarını ve ayrıntılarını korurken etkileyici bir arka plan bulanıklığına sahip.

Bu örnek görüntüler, 65 mm odak uzaklığına sahip iki telefoto lensten kısa olanı ile çekilmiştir. İkinci telefoto lens ise 135 mm odak aralığına sahip ve 6x optik zoom sunuyor.

Oppo, bu ikinci lensle çekilen fotoğrafları da paylaştı ve sonuçlar da aynı derecede etkileyici. Bu yakın çekimler yine etkileyici arka plan bulanıklığıyla gerçekten net.

Bu yakınlaştırma aralığı, Oppo'nun renk bilimi ve işleme konusunda Hasselblad ile yaptığı işbirliğiyle daha da artırılacak.

Oppo Find X7 Ultra, iki telefoto ünitesinin yanı sıra, birincil sensör olarak 1 inçlik Sony LYT-900 50MP kameraya sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olacak. Kurulum, 50MP Sony LYT-600 ultra geniş lensle tamamlanacak.

Resmin tamamı yalnızca 8 Ocak'ta açıklanacak olsa da, bu ilk bakışlar Find X7 Ultra'nın gerçekten iyi bir kamera özelliklerine sahip olacağını gösteriyor.

Oppo Find X7 Ultra telefoto kamerası ile portre çekimine özendirecek