Oppo Reno 12 serisinde Sony ana kamera sürprizi!

Oppo Reno 12 serisinde özel bir Sony birincil kamera bulunabilir. İşte, yaklaşan serinin merak edilenleri!

Oppo Reno 12 serisinde Sony ana kamera sürprizi!

Oppo Reno 12 serisinde özel bir Sony birincil kamera bulunabilir. 

Oppo Reno 11F yakın zamanda küresel pazarda piyasaya sürüldü ve muhtemelen Reno 11 serisinin son üyesi olacak. Bunu bir kenara bırakan marka, artık bu yılın haziran ayında gelmesi beklenen Reno 12 serisine odaklanıyor. Geçen haftaki haberler, Oppo Reno 12 serisinin içindeki yonga setiyle ilgili ayrıntıları ortaya çıkarmıştı. Şimdi, yeni bir sızıntı Reno 12 serisinin bazı önemli kamera özelliklerini ortaya çıkardı.

Kaynaklara göre Reno 12 serisi özel bir Sony kamera lensine sahip olacak ve bu da fotoğrafçılık yeteneklerinde önemli gelişmelere işaret edecek. Kamera yükseltmesinin kesin sonuçları belirsiz olsa da, önceki modellerle karşılaştırıldığında görüntü kalitesinde değişiklikler olduğuna dair spekülasyonlar var.

Reno 12 ile ilgili ayrıntılar arasında MediaTek MTK 24M işlemci tarafından desteklenmesi, 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı yer alıyor. 6,7 inç FHD 120Hz OLED ekrana ve 4 tarafı kavisli cam arka yüzeye sahip bir tasarıma sahip olması bekleniyor. Kamera kurulumu, 50MP OIS + 8MP çift arka kamera ve 50MP selfie kamerasından ve 67W hızlı şarjlı 5000 mAh kapasiteli pilden oluşabilir.

Reno 12 Pro için sızıntılar, MediaTek Dimensity 9200 yonga setinin kullanıldığını gösteriyor ve bu da daha önceki Snapdragon iddialarından bir sapmaya işaret ediyor. Standart modelin ekran ve tasarım özelliklerini paylaşabilir ancak daha gelişmiş 50MP (2x optik yakınlaştırma) + 8MP çift arka kamera kurulumu ve 50MP otomatik odaklı selfie kamerası içerebilir. Pro modelinin ayrıca 67W hızlı şarjlı 5000 mAh bataryayı desteklemesi bekleniyor.

Oppo Reno 12 serisinde Sony ana kamera sürprizi!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?