Samsung Galaxy A55 görselleri ve renkleri paylaşıldı

Samsung Galaxy A55'in tasarım görselleri ve renk seçenekleri lansman öncesinde açıklandı.

Samsung Galaxy A55 görselleri ve renkleri paylaşıldı

Samsung Galaxy A55'in tasarım görselleri ve renk seçenekleri lansman öncesinde açıklandı.

Samsung'un Galaxy S24 serisinin lansmanı 17 Ocak'ta planlanıyor ve Galaxy S24 için ön rezervasyonlar Hindistan'da halihazırda sürüyor. Galaxy S serisinin piyasaya sürülmesinin ardından Samsung, genellikle kısa bir süre sonra birinci sınıf orta sınıf Galaxy A serisi akıllı telefonlarını tanıtıyor. Bu yılın amiral gemisi A serisi cihazın Galaxy A55 olması bekleniyor.

Resmi olarak piyasaya sürülmesinden önce, Android manşetlerinde Galaxy A55'in akıllı telefonun tasarımını ve mevcut renk seçeneklerini gösteren ayrıntılı görselleri ortaya çıktı. 

GALAXY A55 RENKLERİ VE ÖZELLİKLERİ

Cihaz, üç çıkıntılı kamera halkasına sahip düz bir arka kısma sahiptir. Kenarlar çoğunlukla düz kalsa da, güç düğmesinin ve ses ayar düğmesinin bulunduğu yerde dikkate değer bir tasarım öğesi var; Samsung, bu bölgeyi tamamen düz tutmak yerine yükseltilmiş ve kavisli bir tasarımı tercih etmiş.

Galaxy A55'in çerçevesinin bu sefer metalden yapılabileceği yönünde spekülasyonlar vardı ve görünüşe bakılırsa elde edeceğimiz şey de bu. Devam edersek, cihazın ön kısmının dikkat çekici ancak düzgün çerçevelere sahip olduğu ortaya çıkıyor. Ayrıca ön kamera için ekran ortasında bir delik bulunuyor. Renk seçeneklerine gelince Galaxy A55, Awesome Iceblue, Awesome Lilac ve Awesome Navy renk seçenekleriyle gelecek.

Yani; buz mavisi, lila ve lacivert.

Bunun dışında Samsung Galaxy A55 hakkında pek bir şey bilinmiyor. Önceki bir Geekbench listesi, cihazın 2,75 GHz'de saat hızına sahip dört performans çekirdeğine ve 2,05 GHz'de dört verimlilik çekirdeğine sahip bir Exynos 1480 SoC'ye sahip olacağını ortaya çıkarmıştı. 

Telefonun 8 GB RAM'i var ve muhtemelen 256 GB'a kadar depolama alanı olacak. Bunun dışında Android 14 ile piyasaya çıkmasını bekleyebiliriz ve piyasaya sürüldüğünde One UI 6.1 de muhtemelen çıkmış olacak. Lansmana yaklaştıkça daha fazla ayrıntının gelmesi bekleniyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Samsung Galaxy A55 görselleri ve renkleri paylaşıldı