Samsung Galaxy Ring, 9 günlük pil ömrü sunacak

Samsung Galaxy Ring'in 9 güne kadar pil ömrü sunacağı doğrulandı. İşte, akıllı yüzüğün özellikleri…

Samsung Galaxy Ring, 9 günlük pil ömrü sunacak

Samsung Galaxy Ring'in 9 güne kadar pil ömrü sunacağı doğrulandı. İşte, akıllı yüzüğün özellikleri…

Dün Samsung bize ilk akıllı yüzüğünün birçok detayını verdi. Geçen ay Galaxy Unpacked etkinliğinde ilk duyurulmasından bu yana Galaxy Ring hakkında pek çok bilgi öğreniyoruz. Bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Şimdi ise Güney Koreli marka, yaklaşmakta olan giyilebilir cihazın pil ömrünü açıkladı.

Samsung Galaxy Ring pil ömrü ortaya çıktı

Koreli haber kaynağı Financial News, Galaxy Ring akıllı yüzüğün beş ila dokuz günlük bir pil ömrü sunacağını öğrendi. Bunun nedeni akıllı saatlerde bulunan bir ekranın bulunmamasıdır. 

Bu, yaklaşmakta olan giyilebilir cihazın şarj gerektirmeden 9 güne kadar kullanım sunabileceği anlamına geliyor. Kaynaklar ayrıca akıllı zil sesinin sesli arama işlevini desteklemediğini de doğruladı.

The Elec'in Samsung Başkan Yardımcısından alıntı yaptığı bir diğer yayın ise Galaxy Ring'in yılın ikinci yarısında duyurulacağını ortaya koyuyor. Bu, yeni nesil Galaxy Z katlanabilir, giyilebilir cihazlar ve tabletlere odaklanan Galaxy Unpacked etkinliğinde Temmuz sonu veya Ağustos başında tanıtılacağı anlamına geliyor.

Dün teyit edilen ayrıntılara göre Samsung Galaxy Ring, platin gümüş, altın ve seramik siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak. Bu arada bazı çok önemli Samsung Galaxy Ring özellikleri de ortaya çıktı.

Kadınlar için doğurganlık takibi için Doğal Döngüler özelliğine sahip olacak. Kullanıcının zihinsel ve fiziksel hazırlığını ölçecek My Vitality Score özelliği bulunacak. Güney Koreli marka, Galaxy Ring'in önde gelen sensörlere sahip olacağını ancak bunların bir sır olarak kaldığını söyledi. Uyku izleme işlevi kalp atış hızını, uyku gecikmesini ve gece hareketini takip edebilecek.

Samsung Galaxy Ring, 9 günlük pil ömrü sunacak