Türkiye ihtimalli Vivo V30 göründü: İşte özellikleri

Vivo V30 özellikleri ve tasarım ipuçları ortaya çıktı. Türkiye’de de satışa çıkma ihtimali bulunan akıllı telefonun detayları şöyle…

Türkiye ihtimalli Vivo V30 göründü: İşte özellikleri

Vivo V30 özellikleri ve tasarım ipuçları ortaya çıktı. Türkiye’de de satışa çıkma ihtimali bulunan akıllı telefonun detayları şöyle…

Teknik özellikleri ve tasarımıyla ilgili ayrıntılarla birlikte NCC sertifikasyonunda yer almasının ardından akıllı telefon, Bluetooth SIG'ye girmiş gibi görünüyor. V2318 model kodunu taşıyan akıllı telefon, sertifikasyonda Bluetooth 5.4 ile karşımıza çıktı. Söylentilere göre bu, birkaç gün önce Çin'de lansmanı yapılan Vivo S18 Serisinin yeniden yapılandırılmış versiyonu olabilir.

Listede başka herhangi bir bilgi yer almıyor ancak yaklaşan lansman doğrulanıyor. Vivo V30, şu anda kendi sahasında perakende satış yapan Vivo S18 orta sınıf akıllı telefon serisi yerine küresel olarak piyasaya sürülebilir. Vivo V30 serisinin Vivo V30 standardı, Vivo V30 Lite ve Vivo V30 Pro olmak üzere üç farklı modelle piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Vivo V30 Beklenen Özellikler

Vivo V30, NCC'de LED flaşlı büyük dikdörtgen çift kare kamera kurulumuna sahip siyah renk seçeneğiyle görüldü. Telefonun kavisli kenarları, akıllı telefon üzerinde daha iyi bir tutuş ve daha rahat bir tutuş sunacak gibi görünüyor. Ayrıca listede bir delikli kesim, bir USB Type-C bağlantı noktası, hoparlör ızgaraları, bir SIM tepsisi bölümü ve bir birincil mikrofonun bulunması da sağlanır.

Ayrıca telefonda 80W hızlı şarj desteğine sahip 4895 mAh batarya yer alacak. NCC listesi ayrıca telefonda 12 GB'a kadar RAM ve 512 GB depolama alanının varlığını da ortaya koyuyor. Geekbench listesi bir şekilde yakın zamanda duyurulan Snapdragon 7 Gen 3 işlemcinin varlığını doğruluyor.

Vivo V30 Lite sürümü de Bluetooth SIG ve Google Play Console'da teknik özelliklerle ilgili bazı ince ayrıntılarla birlikte görüldüğü için üzerinde çalışılıyor. Akıllı telefon 12 GB'a kadar RAM'e sahip görünüyor ve Qualcomm Snapdragon 695 işlemci ile çalıştığını doğruluyor. Aura Ring LED'li çift kamera kurulumuyla gelecek. Ekran 2400 x 1080 çözünürlük ve 440 PPI yoğunluk sunuyor. Bazı raporlar cihazın 44W hızlı şarjı destekleyen 4700 mAh bataryaya sahip olduğunu belirtiyor.

Vivo V30'un önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak, gerçek lansmandan önce daha fazla sızıntının ve özelliğin cihazla ilgili ayrıntıları ortaya çıkarmasını bekliyoruz.

Türkiye ihtimalli Vivo V30 göründü: İşte özellikleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?