Vivo Pad 3 Pro’nun tüm detayları ortaya çıktı

Vivo Pad 3 Pro'nun teknik özellikleri ortaya çıktı.

Vivo Pad 3 Pro’nun tüm detayları ortaya çıktı

Söylentilere göre Vivo, Çin pazarına yönelik amiral gemisi tabletlerden Vivo Pad 3 serisi üzerinde çalışıyor. Standart modelin yakında çıkacak olan Snapdragon 8s Gen 3 yonga setini içereceği söyleniyor. Öte yandan Pad 3 Pro, Dimensity 9300 yonga setine sahip dünyanın ilk tableti olabilir. Standart modelin yonga seti henüz resmi olarak açıklanmadığı için biraz daha geç çıkabileceği tahmin ediliyor. 

Öte yandan Pro varyantının Çin'de Mart ayının son haftasında Vivo X Fold 3 serisi katlanabilir telefonlarla birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta Digital Chat Station cihazın temel özelliklerini sızdırdı ancak pil boyutunu açıklamadı. Bugün, Pad 3 Pro'nun pil kapasitesini ortaya çıkarmak ve diğer özelliklerini yinelemek için yeni bir gönderi yayınladı.

Kaynağa göre Vivo Pad 3 Pro, 80W hızlı şarjlı 11.500 mAh bataryaya sahip olacak. Cihazın ön tarafında 3K çözünürlük (3096 x 2064 piksel) ve 144Hz'e kadar yenileme hızı üreten 12,95 inç LCD ekran bulunacak.

Dimensity 9300 destekli tablet, 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanıyla birlikte gönderilecek. Cihaz muhtemelen Pad tabanlı Android 14 için OriginOS ile birlikte gönderilecek. Yeni işletim sisteminin diğer Vivo cihazlarıyla kusursuz bir bağlantı deneyimi sunması bekleniyor. Ayrıca tablet, arama/mesaj yapmak ve almak amacıyla mobil ağı kullanmak için kullanılacaktır.

Vivo Pad 3 Pro'nun arka panelinde 13 megapiksel kamera bulunabilir. Ön tarafta 8 megapiksel kamera bulunabilir. 

Vivo Pad 3 Pro’nun tüm detayları ortaya çıktı