Vivo X Fold 3 özellikleri ortaya çıktı

3C'de ortaya çıkan Vivo X Fold 3'ün işlemci, kamera, ekran gibi birçok özelliği belli oldu.

Vivo X Fold 3 özellikleri ortaya çıktı

Artık V2303A model numarasıyla tanımlanan Vivo X Fold 3, Çin sertifika platformundan onay aldı. X Fold 3 serisinin bu ayın sonlarında iç pazarda piyasaya sürüleceği biliniyor. İşte, cihazın ortaya çıkan detayları…

Vivo X Fold 3 özellikleri

Liste, cihazın 80W'a kadar şarjı destekleyebileceğini gösteriyor.

Hatırlamak gerekirse Vivo X Fold 3 Pro, 3C sertifikasına sahip 120W şarj cihazıyla görüntülenmişti. Pro'nun 50W kablosuz şarjı destekleyeceği, standart modelin ise bu desteğin olmayacağı tahmin ediliyor. Muhtemelen X Fold 3 5.600 mAh bataryaya sahip olacakken Pro varyantı 5.700 mAh bataryaya sahip olabilir. Ayrıca raporlar, sırasıyla Snapdragon 8 Gen 2 ve Snapdragon 8 Gen 3 yonga setlerinin iki katlanabilir telefona güç vereceğini ortaya çıkardı.

Vivo X Fold 3 ve Vivo X Fold 3 Pro'nun ekran boyutları henüz bilinmiyor. Ancak her iki telefonun dahili ekranlarının 2480 x 2200 pikseli desteklemesi beklenirken, dış ekranların 1080 x 2520 piksel sunması bekleniyor. Pro varyantının her iki ekranda da ultrasonik ekran içi parmak izi tarayıcılarına sahip olması bekleniyor. Uygun fiyatlı bir teklif olan X Fold 3'ün yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına mı sahip olacağı yoksa ultrasonik ekran içi parmak izi tarayıcılarına mı sahip olacağı belli değil.

Her iki telefonun arka kamera kurulumunda OIS destekli 50 megapiksel OmniVision OV50H ana kamera ve 50 megapiksel ultra geniş lensin yer alması bekleniyor. X Fold 3'ün üçüncü kamera olarak 40x'e kadar yakınlaştırma desteğine sahip 50 megapiksel telefoto kameraya sahip olması beklenirken, X Fold 3 Pro'nun bunun yerine OmniVision OV64B 64 megapiksel periskop telefoto lense sahip olması muhtemel.

Vivo X Fold 3 özellikleri ortaya çıktı