Vivo X Fold 3 Pro fiyatı ortaya çıktı

Uzun süredir özellikleriyle gündemde olan yeni Vivo X Fold 3 Pro'nun fiyatı da belli oldu.

Vivo X Fold 3 Pro fiyatı ortaya çıktı

Uzun süredir özellikleriyle gündemde olan yeni Vivo X Fold 3 Pro'nun fiyatı da belli oldu.

Vivo, TWS 4 kulaklıkları ve Vivo Pad 3 Pro dahil olmak üzere yeni X Fold 3 serisini 26 Mart'ta piyasaya sürecek. Fiyatı ve teknik özellikleri de dahil olmak üzere Vivo X Fold 3 Pro ile ilgili ayrıntılar bu tarihten önce sızdırıldı.

Whylabs tarafından paylaşılan bir tanıtım posteri görseline göre Vivo X Fold 3 Pro, iki RAM ve depolama modeli ile piyasaya çıkacak: 16GB + 512GB ve 16GB + 1TB. 512 GB depolamalı modelin fiyatı 13.999 Yuan yani yaklaşık 1.945 Dolar olurken, 1TB modelin fiyatı 14.999 Yuan yani 2.085 Dolar civarında olacak. 

Bu fiyatlar, Vivo X Fold 3 Pro'nun pazarın premium ucunu hedeflediğini gösteriyor. Şu anda markanın bu katlanabilir cihazları küresel pazara sunmayı planlayıp planlamadığı veya ne zaman sunacağı belli değil.

Vivo X Fold Pro'nun Snapdragon 8 Gen 3 işlemciye sahip olacağı söyleniyor. Şu ana kadar piyasada bu çipin satıldığı başka bir katlanabilir cihaz yok. Son teaser'larda cihazın oldukça hafif olacağı, yalnızca 221 gram ağırlığında olacağı da ortaya çıktı. 8,03 inçlik büyük bir ana ekrana ve 6,53 inç boyutunda bir kapak ekranına sahip olacak. Bu ekranların her ikisi de Samsung tarafından sağlanan E7 AMOLED paneli kullanacak.

Etkileyici işlemci ve ekrana ek olarak cihaz, 50MP birincil kamera, 50MP ultra geniş kamera ve 64MP zoom kameradan oluşan güçlü bir kamera kurulumuna da sahip olacak. Cihazın ön tarafında 32MP selfie kamerasının bulunması bekleniyor. Cihazın, 120W kablolu ve 50W kablosuz şarjı destekleyen 5700 mAh kapasiteli bataryası sayesinde geniş çalışma süresi sunması bekleniyor. 26 Mart lansman tarihine yaklaştıkça daha ince ayrıntıların ortaya çıkması bekleniyor, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Vivo X Fold 3 Pro fiyatı ortaya çıktı