Vivo Y200e 5G özellikleri ve çıkış tarihi

Vivo Y200e 5G çıkış tarihi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı.

Vivo Y200e 5G özellikleri ve çıkış tarihi

Vivo Y200e 5G çıkış tarihi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı.

Vivo yeni bir Y serisi akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Yaklaşan cihaz Vivo Y200e 5G. Cihaz şu ana kadar Bluetooth SIG, BIS ve Google Play Console sertifikalarını aldı. Ayrıca Geekbench kıyaslama platformunda da yer aldı. Listelerden dolayı cihazın bazı temel özellikleri biliniyor. 

Kaynaklara göre Vivo Y200e 5G'nin bu ayın sonuna kadar Hindistan'da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Markanın önümüzdeki günlerde cihazın teaserlarını paylaşmaya başlamasını bekleyebiliriz. 

Vivo Y200e 5G'nin EcoFiber deri arka panelinin yanı sıra benzersiz leke önleyici kaplamaya sahip olacağı ve bunun da lekelere karşı dayanıklı olacağı anlamına geldiği belirtiliyor. 

Akıllı telefonun 120HzAMOLED ekrana sahip olacağı bildiriliyor. 44W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil ünitesi ile destekleneceği belirtiliyor. Yaklaşan cihazın aynı zamanda çift stereo hoparlörlü ve IP54 dereceli ilk Y serisi telefon olacağı söyleniyor. Raporda Y200e 5G hakkında herhangi bir ek bilgi ortaya çıkmıyor.

Vivo Y200e 5G'nin Google Play Console listesinde, merkeze hizalanmış delikli bir kesime sahip düz bir ekran ortaya çıktı. Arka panelde, Altın rengiyle vurgulanan üç sensörü barındıran dikdörtgen bir kamera modülü bulunur. 

Arka panelde de geometrik desenli bir tasarım görülüyor. Sertifika, iki A78 çekirdeği ve altı A55 çekirdeğine sahip bir SM4450 işlemciyi ortaya çıkardı. Bu, Snapdragon 4 Gen 2 yonga setine karşılık geliyor. Cihaz 8GB RAM içerecek ve kutudan Android 14 işletim sistemiyle çıkacak. Bu aynı zamanda telefonun Geekbench veritabanı tarafından da doğrulandı.

Vivo Y200e 5G özellikleri ve çıkış tarihi

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?