X (Twitter) premium kullanıcıları yakında yeni bir "Gelişmiş Keşif" özelliğine kavuşabilir

X (Twitter) premium kullanıcıları yakında yeni bir "Gelişmiş Keşif" özelliğine kavuşabilir. Elon Musk’tan yeni karar…

X (Twitter) premium kullanıcıları yakında yeni bir "Gelişmiş Keşif" özelliğine kavuşabilir

Elon Musk Twitter'ı (artık X olarak biliniyor) devraldığından beri bir dizi yeni değişiklik yaşandı. Sosyal medya platformu, size bir doğrulama rozeti veren ve ücretsiz kullanıcıların yararlanamadığı bir dizi özelliğin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan ücretli bir abonelik planı başlattı. Ve yakında X aboneleri, bir gönderinin konusuyla ilgili benzer gönderileri bulmaya yardımcı olacak "Gelişmiş Keşfet" adı verilen yeni bir özelliğe sahip olabilir.

Sesli ve Görüntülü aramalar da yakında kullanıma sunulabilir

Android Authority, Android için X'in en son beta sürümünde, yaklaşan Geliştirilmiş Keşif özelliğine ışık tutan yeni dizeler keşfetti. "blue_upsell" etiketli dizelerin varlığı, bu özelliğin yalnızca X Premium abonelerine sunulacağını gösteriyor. Çıkış, bu habersiz özelliğin, kullanıcıların gönderilerinin konusuyla yakından uyumlu içeriği keşfetmesine olanak sağlamayı amaçladığını belirtiyor.

X'in en son beta sürümü aynı zamanda sesli ve görüntülü arama özelliklerinin kanıtlarını da içeriyor ve bu da bu özelliklerin yakında kullanıma sunulacağını gösteriyor. Bu, Elon Musk'un ağustos ayında sesli ve görüntülü görüşmelerin hem iOS hem de Android cihazlarda, arama yapmak için bir telefon numarası gerektirmeden kullanılabileceğini açıkladığı onayıyla aynı doğrultuda.

Şu anda bu yeni özelliklerin kullanıcılara ne zaman sunulacağına dair bir zaman çizelgesi bulunmuyor. Ayrı olarak Elon Musk, geçen ay tüm X kullanıcılarının yakında platformu kullanmak için aylık ücret ödemek zorunda kalabileceğini ima etmişti. İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu ile yaptığı görüşmede Musk, "X sisteminin kullanımı için küçük bir aylık ödemenin" mikroblog web sitesindeki "devasa bot ordularıyla" başa çıkmada yardımcı olabileceğinden bahsetti.

X (Twitter) premium kullanıcıları yakında yeni bir "Gelişmiş Keşif" özelliğine kavuşabilir
İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

    Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

    Tekrar deneyiniz.