Xbox Game Pass kütüphanesine Şubat ayında gelecek oyunlar

Xbox Game Pass Şubat 2024 oyunlarını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bu ay kütüphaneye en sevilen oyunlar da geliyor. İşte tam liste!

Xbox Game Pass kütüphanesine Şubat ayında gelecek oyunlar

Xbox Game Pass Şubat 2024 oyunlarını daha önce sizlerle paylaşmıştık. Bu ay kütüphaneye en sevilen oyunlar da geliyor. İşte tam liste!

Resident Evil 3 ve Madden NFL 24 gibi en sevilen oyunlar, bu ay Xbox Game Pass’e geliyor

Xbox Game Pass kütüphanesi, abonelerinin farklı zevklerine hitap eden, çeşitli türlerde bir dizi yeni oyun sunmaya hazırlanıyor. Dizide efsanevi maceralardan yoğun hayatta kalma korkularına ve stratejik simülasyonlara kadar uzanan oyunlar yer alıyor.

Aboneler, anında geçerli olmak üzere, oyuncuların düşmüş bir krallığı büyülü Audros Bell'i kullanarak yeniden canlandırmakla, savaşlara katılmakla ve onun gökyüzündeki ihtişamını geri kazanmak için bulmacaları çözmekle görevlendirildiği "Anuchard"a erişebilirler.

7 Şubat'ta, kapsamlı özelleştirme seçenekleri ve Birleşik Krallık, Avusturya ve ABD genelinde ayrıntılı rotalarla gerçekçi bir tren simülasyonu deneyimi sunan "Train Sim World 4" kullanıma sunulacak. Yakından takip eden “Madden NFL 24”, 8 Şubat'ta çıkıyor ve EA Play üyelerine erken erişim ve futbol simülasyonu meraklılarına özel içerik sunuyor.

13 Şubat'ta vizyona girmesi planlanan "Resident Evil 3", oyuncuları Jill Valentine'in Raccoon City'den ve korkunç Nemesis'ten kaçışını içeren hayatta kalma-korku deneyimine sürüklüyor. 14 Şubat'ta Game Pass'e yeniden katılan "Bloodstained: Ritual of the Night", Metroidvania tarzı bir aksiyon RPG macerası sunuyor.

Bulmaca oyunu hayranları için, günlük karmaşaları ilgi çekici bulmacalara dönüştüren "A Little To The Left" 15 Şubat'ta geliyor ve "PlateUp!" Yenilikçi bir mutfak mücadelesi için pişirme aksiyonunu roguelite ilerlemeyle birleştiriyor. 20 Şubat'ta vizyona girecek olan "Return to Grace", görsel açıdan çarpıcı 60'ların retro bilim kurgu dünyasında geçen birinci şahıs anlatımlı bir macera sunuyor.

Ek olarak, Standart Sürüm kapağında Vladimir Guerrero Jr.'ın yer aldığı ve Deluxe Sürümlerde Negro Liglerini kutlayan "MLB The Show 24"ün de yayınlandığı gün Game Pass'e katılacağı duyuruldu.

Güncelleme aynı zamanda "Sea of Thieves: Sezon 11" gibi yeni DLC ve oyun güncellemelerinin yanı sıra "Mighty Doom", "F1 23", "The Sims 4" ve "Smite" için Ultimate Avantajlarını da içeriyor.

Ancak aboneler, "Galactic Civilizations III" ve "Opus: Echo of Starsong"un 15 Şubat'ta Game Pass'ten çıkacağını ve bu oyunları oynamak için son bir fırsat sunacağını unutmamalı.

Xbox Game Pass kütüphanesine Şubat ayında gelecek oyunlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?