Xiaomi 14 Ultra'nın çıkış tarihi belli oldu

Çinli şirket, Xiaomi 14 Ultra'nın piyasaya sürülmesinden önce tanıtımını yapmış olabilir. İşte detaylar…

Xiaomi 14 Ultra'nın çıkış tarihi belli oldu

Xiaomi, uzun süredir söylentileri dolaşan Xiaomi 14 Ultra'yı piyasaya sürmeye hazırlanıyor ancak şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadı. Şimdi, bir şirket yöneticisinden lansmanın yakın olabileceği ortaya çıktı. Peki, Xiaomi 14 Ultra ne zaman çıkacak?

Xiaomi 14 Ultra Çıkış Tarihi

Daha önceki bilgilere göre, Xiaomi 14 Ultra'nın 2024 yılının ilk çeyreğinin sonuna doğru piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Bu, cihazın Mart ayına yakın bir zamanda veya Mart ayında piyasaya sürüleceği anlamına geliyordu. Ancak MWC 2024 (Mobil Dünya Kongresi) etkinliğinin yaklaşmasıyla Çinli teknoloji devi, bu büyük konferansı en yeni amiral gemisi akıllı telefonunu sergilemek için kullanabilir. Bilmeyenler için MWC etkinliği 26-29 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek.

Ancak herhangi bir resmi duyuru öncesinde Xiaomi Grup Başkanı ve Ortağı Lu Weibing, güçlü bir fotoğrafçılık deneyimi sunacak yeni bir akıllı telefon kullanma planlarını paylaştı. Hatırlamak gerekirse Xiaomi 14 Ultra'nın kamera teknolojisinde çeşitli iyileştirmeler sunması bekleniyor, dolayısıyla bu modelden bahsediyor olması muhtemel görünüyor. Kısa bir süre önce, yaklaşmakta olan bu amiral gemisi telefonun kamera modülü ve görüntü sensörü özelliklerini ortaya çıkaran bir ipucunu ele aldık.

Fotoğrafçılığı geliştirmeye yönelik kablosuz Kamera Kiti aksesuarı da Çin'in 3C sertifikasında görüldü. Benzer şekilde BIS'te de görüldü ve bu da Hindistan'da mevcut olduğunu doğruluyor. Zaten son teknoloji özelliklere ve hatta selfie'ler için ekran altı kameraya ilişkin söylentiler var. Yakında daha fazla potansiyel müşteri ortaya çıktığında güncellemeler sunacağımız için daha fazlasını öğrenmek için burada kalın.

Xiaomi 14 Ultra'nın çıkış tarihi belli oldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?