THY, tüm uçak biletlerine yüzde 15 indirim yaptı!

Türk Hava Yolları (THY), geçen aylarda tekrardan tasarlayarak hizmete sunduğu mobil uygulama üstünden alınacak yurt içi ve yurt dışı dahil tüm biletlerde indirim uygulama kararı aldı.


THY, tüm uçak biletlerine yüzde 15 indirim yaptı!

THY, tekrardan düzenleyerek hizmete sunduğu mobil uygulaması üstünden yeni bir kampanya başlattı.

Yolcuların önceki uçuşlarından ve seyahat tercihlerinden beğenilerini ön görebilen uygulama bu sayede Türk Hava Yolları yolcularının her birine farklı teklifler ile kişiselleştirilmiş bir tercihlerle kolaylık sağlayabiliyor.

Mobil bilete özel indirim 20 Ocak’a kadar sürecek.

Türk Hava Yolları mobil uygulamasını akıllı telefonlarına indiren yolcular yurt için ve yurt dışı dahil olmak üzere 18-20 Ocak tarihleri arasında alacakları biletlerden yüzde 15 indirim kazanacak.

Bunun yanı sıra mobil uygulaması bulunan yolcular ödül bilet yahut mil satın alabiliyor, öbür üyelere de mil transferi gerçekleştirebiliyor.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi de başlatılan kampanyayı sosyal medya hesabı Twitter’dan üstünden takipçilerine duyurdu.

Ekşi, yaptığı paylaşımda mobil uygulamayı bir milyonun üstünde yolcunun indirdiğini söyleyerek, “Mobil uygulama ile uçun 1 Milyon 397 bin kişinin indirdiği mobil uygulamamızdan bilet almanın tam zamanı. Hadi eller mobile!” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
THY, 2018’in sonunda yeni Havalimanı’na taşınıyor

THY, 2018’in sonunda yeni Havalimanı’na taşınıyor

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY'nin Ekim 2018'de 3. Havalimanı'na taşınacağını duyurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz