TIR tarafından fark edilmeyen yaşlı adam canından oldu!

Adana’da yaşanan üzücü kazada yol kenarında kuru yemiş satan yaşlı bir adam can verdi. Seyir halinde olan TIR tarafından fark edilmeyen yaşlı adam bir müddet TIR ile birlikte sürüklendikten sonra yaşamını yitirdi.


TIR tarafından fark edilmeyen yaşlı adam canından oldu!

Adana’da kuruyemiş satarak evinin geçimini sağlayan bir kişi kamyonun altında kalarak yaşamını yitirdi. Yaşlı adamdan geriye bozuk paralar ve kuruyemişler kaldı.

YOL KENARINDA KURUYEMİŞ SATIYORDU

Ahmet Tataroğulları (66) sabah evinden çıkıp elektrikli motosikletiyle D-400 yol kenarında kuruyemiş sattı. Tataroğulları öğleden sonra saat 16.00’da elektrikli motosikletiyle eve gitmek için yola çıktı. Özgür Mahallesi’ne geldiği esnada Fevzi Gülmez (52) yönetimindeki kamyon D-400’e dönmek istediği esnada Tataroğullar’ını altına aldı. Ahmet Tataroğulları, kamyonun ön sol tekerinin altında kaldı. Çevredeki vatandaşlar vaziyeti fark etmeyen kamyonu bir müddet gittikten sora durdurup motosiklet şoförünü altına aldığını belirtti.

KAMYON ALTINDAN ÇIKARTILAMADI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri kamyonun lastiğinin altında kalan kuruyemişçinin hayatta kalıp kalmadığını kontrol etmek istedi fakat kamyon altından çıkartılamayınca olay yerine Can-Kur ekipleri çağrıldı. Gelen ekipler, Tataroğulları’nın bedenini ve elektrikli motosikleti kamyonun altından çıkardı. Sağlık ekipleri Tataroğulları’nı kontrol etti fakat feci biçimde can verdiğini belirledi. Polis kazayla alakalı inceleme başlatırken şoför gözaltına alınarak Akıncılar Polis Merkezine götürüldü.

GERİYE BOZUK PARA VE KURUYEMİŞLERİ KALDI

Ahmet Tataroğulları’nın cesedi olay yerine gelen cenaze aracıyla otopsi yapılmak için adli tıp kurumu morguna kaldırıldı. Bu arada, Tataroğluları’ndan geriye ise akşama kadar sattığı kuruyemişlerden kazandığı bozuk paralar, poşetlere ayırdığı kuruyemişler ve oturduğu tabure kaldı. Polis bozuk paraları tek tek sayarak poşetlere koydu. Polis, ortalama 30 lira ve 5 poşet kuruyemişi polis merkezine götürdü.

CESEDİ KORKUYLA İZLEYİP GÖRÜNTÜLEDİLER

Polis ve sağlık ekipleri olay yerinde çalışma yaparken meraklı vatandaşlar da kamyonun lastiğinin altında feci biçimde ölen yaşlı adamı görmek için birbiriyle yarıştı. Yol kenarından geçen çocuk, genç, yaşlı, erkek, kadın herkes cesedi görmek istedi. Daha yakından görmek isteyenler polisin çektiği güvenlik şeridini geçince polisle vatandaşlar arasında münakaşa çıktı. Kimileri ise cesedi görmek için eğilip kamyonun altına baktı. Bir çocuğun ise cesedi görünce korkudan tırnaklarını yediği görüldü. Kimileri ise cesedi cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz