Titanic Grubu Galatasaray’ın otelini kiralamak istiyor

Galatasaray’ın Mecidiyeköy’de yaptığı otel için Titanic Grubu çalışmalara başladı. Firma, 10 sene için 60 milyon TL teklif götürdü.


Titanic Grubu Galatasaray’ın otelini kiralamak istiyor

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Mecidiyeköy’de yapılan otelde turizm sektörünün vaziyetine göre planlı biçimde hareket ettiklerini kaydetmişti.

PARA YALNIZCA OTEL İÇİN KULLANILABİLİYOR

Otelin inşaatı için G.Saray Başkanı Dursun Özbek’in girişimiyle ortalama 20 milyon dolar kredi alınmıştı. Diğerlerinden farklı bir özellik taşıyan bu krediyle para bankada bloke olduğu için harcamalar yalnızca otel için kullanılabiliyor. Titanic Otel Grubu yetkilileri, Dursun Özbek ile görüşme yaptı. 2018 sonunda geçerli olmak üzere 10 senelik kiralama teklifi yapıldı. Teklifin senelik 6 milyon lira civarında olduğu söylendi.

KARAR 20 OCAK SONRASI

Akşam’ın haberine göre; Özbek’in net kararını 20 Ocak’taki seçim sonrası vereceği söylendi. Buradan gelecek gelir, finansal manada sarı-kırmızılı ekibe biraz da olsa nefes aldıracak.

Kaynak: Skorer

İlginizi Çekebilir
Mide ameliyatı olan adam otel odasında ölü bulundu!

Mide ameliyatı olan adam otel odasında ölü bulundu!

İstanbul'da hayatını sürdüren ve işi gereği İzmir'de bir otele de kalan 37 yaşındaki Aytek Ercan, kaldığı odasında ölü şekilde bulundu. Ercan'ın bir süre evvel mide küçültme ameliyatı olduğu açıklandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz