Trabzon’da bir garip olay: Yağmura aldırmadan soyundu

Yağmurlu havaya aldırış etmeden soyunmaya başlayan şahıs çevredekilerin şaşkın bakışlarına maruz kaldı. Olay yerine gelen polislere bile aldırmadan soyunmaya devam eden ve alkollü olduğu anlaşılan şahıs için takviye ekip istendi.


Trabzon’da bir garip olay: Yağmura aldırmadan soyundu

Trabzon’da kentin meydanında yağmurla havada soyunan şahıs, kendisini gözaltına almaya çalışan polis ekiplerine zor anlar yaşattı.

Akşam saatlerinde Atatürk Alanı Meydan Parkı yanındaki yol kenarındaki dubaları tekmeleyen şahsa polis ekipleri uyarılarda bulundu. Bu esnada alkollü olduğu öğrenilen şahıs, polislere tepki göstererek yağan yağmura aldırmadan bağırarak üzerindekileri çıkarmaya başladı. Şahsı durdurmakta güçlük çeken ekipler takviye ekip isterken, olay yerine takviye olarak gelen polis ekipleri şahsı gözaltına almak için büyük uğraş verdi. Ortalama 10 kişilik çevik kuvvet ekibi, şahsı sakinleştirmek ve polis aracına bindirmek için yoğun çaba sarf ederken, alkollü şahıs bir türlü araca binmek istemedi. “Burada kamera var mı? çeksene beni. Az dur kamera çeksin beni” diyen alkollü şahıs, polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilir

İstanbul’da uyuşturucu taşıyan tıra baskın!

İstanbul’da uyuşturucu taşıyan tıra baskın!

Uyuşturucu sevkıyatı yapılacağı ihbarı üzerine harekete geçen Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri İstanbul'da bir tıra baskın düzenledi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz