Trafik kazasına yardım edelim derken küçük kızları minibüsün altında kaldı

Konya’da 4 aracın birbirine girdiği zincirleme kazaya yardım için duran arabanın içindeki minik Sena, arkadan çarpan arabanın şiddetiyle camdan uçarak devrilen midibüsün altında kaldı.


Trafik kazasına yardım edelim derken küçük kızları minibüsün altında kaldı

Konya’da 4 aracın karıştığı zincirleme kazada yaralılara yardım maksadıyla duran arabanın içinde bulunan Eslem Sena Uyanık (5), bir başka aracın çarpması neticesi camdan fırlayarak hayatını kaybetti. Kazada öbür araçlardaki 18 kişi de yaralandı.

ÖNCE TIR DEVRİLDİ

Kaza saat 21.00 sıralarında Konya- Afyonkarahisar karayolunun 78’inci kilometresinde yaşandı. Adil Coşkun Sel (39) yönetimindeki 42 GN 733 plakalı TIR, kar ve tipi sebebiyle kayganlaşan yolda kontrolden çıkıp devrildi.

MİDİBÜS PARK ETMEK İSTERKEN OTOBÜS ÇARPTI

Arkasından gelen şoförü tespit edilemeyen 68 S 3021 plakalı midibüs, TIR’a çarpmamak için manevra yapıp, yolun sağına park etmek isterken arkasından gelen Mardin Seyahat’e ait Abdülrezak K.’nin kullandığı 33 CFU 91 plakalı yolcu otobüsü, midibüse çarptı.

MİDİBÜS YARDIM İÇİN DURAN ARACA ÇARPTI

Midibüs de, yoldan geçerken kazaya yardım etmek için duran Tunahan Uyanık’a (43) ait park halindeki 41 AC 008 plakalı arabaya çarpıp, şarampole devrildi.

CAMDAN FIRLAYAN MİNİK ESMA MİDİBÜSÜN ALTINDA KALDI

Otomobilin arka koltuğunda oturan Eslem Sena Uyanık (5), çarpmanın şiddetiyle arka camdan fırlayarak devrilen midibüsün altında kaldı. Vinç yardımıyla kaldırılan midibüsün altından çıkarılan Eslem Sena Uyanık, ambulansla kaldırıldığı Kadınhanı Devlet Hastenesi’nde yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamadı.

18 KİŞİ YARALANDI

Kazada TIR, otobüs ve midibüs şoförleriyle beraber 18 kişi yaralandı. Yaralılar ambulansla şehirdeki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

ÜŞÜMEMESİ İÇİN OTOMOBİLİN İÇİNDE BIRAKMIŞLAR

Tunahan Uyanık’ın, kazayı görüp, yardım etmek için arabasını park ettikten sonra eşi Ünzüle Uyanık (40) ve kızı Ayşe Uyanık (19) ile arabadan indikleri, küçük Eslem Sema’yı da üşümemesi için araçta bıraktıkları öğrenildi. Kaza hakkında soruşturma sürüyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Arabanın bagajından 596 tüp kobra zehri çıktı!

Arabanın bagajından 596 tüp kobra zehri çıktı!

Konya'da bir arabada gerçekleştirilen aramada piyasa değeri yaklaşık 6 milyon lira olduğu düşünülen 596 tüp kobra zehri ele yakalandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz