Trenle çekilen selfie az daha canından edecekti

Hindistan’da üzerine gelen treni elleyerek selfie çekmeye çalışan genç, trenin kendisine çarması sonucu ciddi bir şekilde yaralandı. Ölüme yaklaştığı o saniyeleri kendi elleriyle saniye saniye kayıt altına aldı.


Trenle çekilen selfie az daha canından edecekti

Hindistan’ın güneyinde bulunan Haydarabad kentinde 22 yaşındaki adam, tren ile selfie çekmek isterken yaralandı. Siva adlı adamın kendisine doğru tehlikeli bir biçimde yaklaşan treni fark etmesine karşın olduğu yerde durmaya devam etti. Trenin çarptığı genç mucizevi biçimde olaydan sağ kurtuldu.

ARKADAŞLARI UYARDI AMA DİNLEMEDİ

Videoda arka plandaki bir sesin genci tren yoluna çok yakın olduğu ile alakalı uyarmasına karşın Siva’nın “Bekle” dediği duyuluyor. Tren yüksek sesli sireni ile adamı uyarmasına karşın Siva yerinden kıpırdamıyor ve trenin kendisine çarptığı anları kameraya kaydediyor. Trenin çarpmasından sonra görüntü kaybolsa da telefon sesleri almaya devam ediyor ve bu da ortaya çıkan karmaşayı gözler önüne seriyor.

MUCİZEVİ ŞEKİLDE KURTULDU

Genç adam kanlar içinde yere düştükten sonra arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Başı ve elinden ciddi bir şekilde yaralanan gencin hayati tehlikeyi atlattığı açıklandı.

Genç trene dokunmak istediğini ve bu nedenle bu şekilde bir risk aldığını söylerken Secunderabad Demiryolu Polisi genç adama dava açacağını belirtti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Hindistan’da dev bina cayır cayır yandı: 3 ölü!

Hindistan’da dev bina cayır cayır yandı: 3 ölü!

Hindistan’ın finans şehri Bombay’da çok sayıda katı bulunan bir binada gece saatlerinde çıkan yangında en az 12 kişi hayatını kaybeti, üç kişi de ağır yaralandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz