TSK, terörist yuvası Bülbül kasabasını ele geçirdi!

Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin yakınlarında bulunan Bülbül Kasabasını teröristlerden temizledi. Kasabadaki bir okulun duvarlarında bulunan Abdullah Öcalan posterleri imha edildi.


TSK, terörist yuvası Bülbül kasabasını ele geçirdi!

Türk Silahlı Güçleri, Afrin yakınındaki Bülbül Kasabasını ele geçirdi. Kasabadaki bir okulun duvarlarında yer verilen Abdullah Öcalan posterlerini temizleyen Türk askeri, “Girilmez denen Bülbül’deyiz” diye, örgütün Afrin’deki izlerini gösterdi.

Büyük bir moral ile yoluna devam eden Türk Silahlı Güçleri, Afrin’in yakınındaki Bülbül Kasabasına ulaştı. Türk askerlerinin Bülbül’deki bir resmi kurumda yaptıkları araştırmada duvarlardaki sözde “Büyük Kürdistan” haritası ve Abdullah Öcalan’ın posterleri indirildi. Türk komutanın yaptığı keşif anbean cep telefonuna kaydedildi. Özgür Suriye Ordusu üyeleri tarafından yapılan kayıtta askerlerin moralinin yüksek olduğu gözlendi. Türk ordusunun giremeyeceğini söyledikleri Bülbül’ü ele geçirdiklerini söyleyen komutan, resmi kurumdaki tüm terör örgütü görsellerini temizledi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz