Tüm şehri seferber eden adam eşine küsüp samanlıkta saklanmış

Bolu’da ailesinin kayıp haberi verdiği ve 4 gündür AFAD, Jandarma ve köylülerin aradığı 48 yaşındaki Yusuf Türk samanlıkta bulundu. Şehri seferber eden adam ailesine küsüp 4 gün boyunca kendini samanlığa kapatmış.


Tüm şehri seferber eden adam eşine küsüp samanlıkta saklanmış

Bolu’nun Mudurnu İlçesi’nde ailesinin kayıp ihbarı verdiği ve 4 gün boyunca AFAD, Jandarma ve köylülerin aradığı 48 yaşındaki Yusuf Türk’ün, ailesine küstüğü için komşusunun samanlığına saklandığı gün yüzüne çıktı.

EVDEN AYRILDI, BİR DAHA GELMEDİ

Bolu’nun Mudurnu İlçesi Çavuşlar çiftliği Köyü’nde ailesiyle beraber yaşayan 4 çocuk babası Yusuf Türk (48), Cumartesi günü evinden ayrıldıktan sonra yakınları bir daha kendisinden haber alamadı. Vaziyetin jandarmaya haber verilmesi üstüne köyde ve yakın bölgelerde arama çalışması başlatıldı.

ÇALIŞMALAR SONLANDIRDI

İl Afet ve Acil Vaziyet Müdürlüğü, jandarma ve köylülerin 4 gün boyunca aradığı Türk’ten bir iz bulunamayınca arama çalışmaları sonlandırıldı.

“BENİ ARARLARKEN ONLARI İZLEDİM”

Yusuf Türk’ün köyde bulunan bir çeşmeden su içerken görülmesi üstüne vaziyet jandarmaya haber verildi. Jandarmanın 4 gün boyunca nerede olduğunu sorduğu Türk, “Evdekilerle tartıştık. Eşimle kavga ettik. Ben de onlara kızarak evden çıkıp komşumun samanlığına saklandım. Beni merak etmelerini istedim. Beni ararlarken de samanlıktan onları izledim” dediği öğrenildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Bolu Dağı’nda kar yağışı yüzden D-100 Karayolu kapandı!

Bolu Dağı’nda kar yağışı yüzden D-100 Karayolu kapandı!

Bolu Dağı TEM Otoyolu ve D-100 Karayolu kesiminde başlayan yoğun kar yağışı şoförlere zor anlar yaşatıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz