Uludağ’da konser veren Derya Uluğ ve Cem Belevi sahneyi salladı

Kış turizminin en renkli yaşandığı bölgelerden biri olan Uludağ’da yapılan Winterfest 2018 etkinliği kapsamında konser düzenleyen Derya Uluğ ve Cem Belevi adeta sahneyi sallayarak izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı.


Uludağ’da konser veren Derya Uluğ ve Cem Belevi sahneyi salladı

’Beyaz cennet’ Uludağ’da, Winterfest 2018 etkinlikleri dün gecede Derya Uluğ ve Cem Belevi konseri ile devam etti. Önce sahneye çıkan Cem Belevi sahneyi ısıtırken Derya Uluğ ise yaktı geçti. Albümlerindeki şarkıları seslendiren aralarında Ali Boz’un da bulunduğu yüzlerce genç dinledi.

Gece geç saatlerde başlayan konserde hayranları, Uluğ’un şarkılarına eşlik etti. Cem Belevi sahenye 2 dansçı kadın ile çıkarken Uluğ ise 2 erkek sanatçı ile yaptıkları dans şovu ile de büyük alkış aldı. Ortalama 2 şer saat sahnede kalan sanatçılar hayranlarını sabahın ışıklarına kadar coşturdu.

Uludağ Winterfest sahnesinde ilk kez sahne alan Derya Uluğ,” Uludağ’da Winterfest’te ilk kez sahne alıyorum. Her konserde heyecanlıyız. Biz festivalleri seviyoruz, nitelikler gençlik festivallerini daha fazla seviyoruz. Yaşıtlarımızla birlikte eğleniyoruz, onlar eğlendikçe biz de eğleniyoruz. Yeni şarkımıza klip çektik yarın onun montajını yapacağız. Klibin yönetmenliğini de bu sefer ben üstlendiğim için o yüzden bize tatil yok” şeklinde konuştu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz