Ünlü Modacı Nur Yerlitaş mağazada olay çıkardı

VİP kabinin dolu olması sebebiyle beklemek zorunda kalan Nur Yerlitaş herkesin gözü önünde çalışanları azarlayıp olay çıkardı.


Ünlü Modacı Nur Yerlitaş mağazada olay çıkardı

Moda dünyasının efsane isimlerinden birisi olan Nur Yerlitaş önceki gün saatler akşam 20.00’ı gösterdiğinde Zincirlikuyu Zorlu AVM’deki bir lüks giyim mağazasına alışveriş yapmaya girdi. Ünlü modacı eline aldığı bazı kıyafetleri denemek için kabin ararken, hemen ardından VİP müşterilerin giyindiği kabine yönlendirildi. Ancak Yerlitaş bir türlü kabine girip kıyafetini denemeyi başaramadı ve çevredeki görevlilerle sert bir şekilde münakaşaya tutuştu.

KABİN DOLUYDU

Yerlitaş, kabin önüne geldiğinde içerisinin dolu olduğu ve içeride oyuncu Özge Özpirinçci’nin kıyafet denediği bilgisini aldı. Görevliye sert bir ses ifadesi ile birlikte “içerideki çok uzun kaldı, çabuk çıksın, ben binlerce lira para ödüyorum!” diyerek azarladı. Mağazada görevli çalışan ise bu durum karşısında içerideki oyuncuyu uyaramayacak olduğunu, çok kısa süre beklenmesi gerektiğini ifade etti. Bu cevap karşısında Yerlitaş daha da çok sinirlenerek çileden çıktı. Ancak bu sinir Yerlitaş’a pek yaramadı ve sevenlerinin eleştiri yağmuruna tutuldu.

OYUNCU ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ YANIT VERMEDEN ÇIKTI

Özge Özpirinçci ise kabinden çıkar çıkmaz Nur Yerlitaş’a herhangi bir yanıt dahi vermeden kasaya doğru yöneldi ve ödemesini yaparak mağazadan ayrıldı. Ünlü modacıya bu tavrından dolayı ve çalışanları zor durumda bırakmasından ötürü hayranları tarafından Instagram hesabına olumsuz yorum yağarken, bir zamanlar rahatsızlanan modacının ölümden döndüğü ve daha sonra ekranlara bile çıkmadığı haberleri yayılmıştı.

Yazar: Yusuf Bucak

Yusuf Bucak
1965 Erzurum doğumlu olan Yusuf Bucak gündemi her alanda takip ederek yazıya dökebilen başarılı bir yazardır. Bucak, İstanbul Üniversitesi'nde gördüğü eğitimin ardından genç yaşlarında haber sektörüne girerek yazarlık yapmaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Mehmet Dinçerler ve Hande Erçel aşk yaşıyor

Hande Erçel ve Gloria Jean's Coffees Türkiye CEO’su Mehmet Dinçerler arasında yeni bir aşk başladı.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz