Ünlü Modacı Nur Yerlitaş mağazada olay çıkardı

VİP kabinin dolu olması sebebiyle beklemek zorunda kalan Nur Yerlitaş herkesin gözü önünde çalışanları azarlayıp olay çıkardı.


Ünlü Modacı Nur Yerlitaş mağazada olay çıkardı

Moda dünyasının efsane isimlerinden birisi olan Nur Yerlitaş önceki gün saatler akşam 20.00’ı gösterdiğinde Zincirlikuyu Zorlu AVM’deki bir lüks giyim mağazasına alışveriş yapmaya girdi. Ünlü modacı eline aldığı bazı kıyafetleri denemek için kabin ararken, hemen ardından VİP müşterilerin giyindiği kabine yönlendirildi. Ancak Yerlitaş bir türlü kabine girip kıyafetini denemeyi başaramadı ve çevredeki görevlilerle sert bir şekilde münakaşaya tutuştu.

KABİN DOLUYDU

Yerlitaş, kabin önüne geldiğinde içerisinin dolu olduğu ve içeride oyuncu Özge Özpirinçci’nin kıyafet denediği bilgisini aldı. Görevliye sert bir ses ifadesi ile birlikte “içerideki çok uzun kaldı, çabuk çıksın, ben binlerce lira para ödüyorum!” diyerek azarladı. Mağazada görevli çalışan ise bu durum karşısında içerideki oyuncuyu uyaramayacak olduğunu, çok kısa süre beklenmesi gerektiğini ifade etti. Bu cevap karşısında Yerlitaş daha da çok sinirlenerek çileden çıktı. Ancak bu sinir Yerlitaş’a pek yaramadı ve sevenlerinin eleştiri yağmuruna tutuldu.

OYUNCU ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ YANIT VERMEDEN ÇIKTI

Özge Özpirinçci ise kabinden çıkar çıkmaz Nur Yerlitaş’a herhangi bir yanıt dahi vermeden kasaya doğru yöneldi ve ödemesini yaparak mağazadan ayrıldı. Ünlü modacıya bu tavrından dolayı ve çalışanları zor durumda bırakmasından ötürü hayranları tarafından Instagram hesabına olumsuz yorum yağarken, bir zamanlar rahatsızlanan modacının ölümden döndüğü ve daha sonra ekranlara bile çıkmadığı haberleri yayılmıştı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Nur Yerlitaş’a İsmail Türüt’ten sert sözler geldi!

Nur Yerlitaş’a İsmail Türüt’ten sert sözler geldi!

İsmail Türüt, geçtiğimiz günlerde şehitler ile ilgili yaptığı söylemler sebebiyle toplumun tepkisini çeken Nur Yerlitaş hakkında sert eleştiriler yaptı. Türüt, "hem ismini hem soy ismini değiştirsin" dedi.

One comment
  1. kendini beğenmiş ALLAH korkusu olmayan yarın birgün toprak olup kemikten eseri kalmayacak zavallı insanlar alın teri ile çalışanları azarlayıp kendinibi bok zannediyor milleti azdırıp kötü yola sürükleyen zebanisiniz ALLAH ınızdan bulun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz