24 Ağustos 2017 Perşembe

Uyuşturucu yuvasından FETO kitapları çıktı!

Bitlis’in Tatvan ilçesinde polis ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonu çok daha karanlık sonuçlar doğurdu. Yapılan bir ev aramasında Hint keneviri ve esrar ele geçiren kaçakçılık ekipleri buldukları bazı eşyalar sonrasında durumu terörle mücadele ekiplerine bildirmek zorunda kaldı. Evden çıkan eşyalar 2 tane 1 dolar ve Fetullah Gülen kitaplarıydı.


Kubar esrar bulundu

15 Temmuz hain darbe girişiminin baş mimarı olarak bilinen ve FETÖ yapılanması ile devlete sızma politikası güden Fetullah Gülen’in kitapları uyuşturucu araması yapılan bir evde bulundu. Kitapların yanında yer alan ve darbeyi temsil eden 1 dolarlar dikkat çekti. Bitlis’in Tatvan ilçesinde istihbarat ile bir evde arama yapan ve uyuşturucu şebekesini çökertmeyi amaçlayan polis ekipleri yapılan aramada çok sayıda hint keneviri ve kubar esrar ele geçirdi.

Kitaplar toplatıldı

Yapılan aramalarda ele geçirilen bir başka şey ise FETO kitapları oldu. Darbe girişimini temsil eden 2 tane 1 dolar ve Fetullah Gülen kitapları toplanarak emniyete götürüldü.

İlginizi Çekebilir

İstanbul’da uyuşturucu satıcılarına operasyon

İstanbul'da uyuşturucu ticareti yaptığı saptanan bazı adresleri operasyon düzenlendi. Eş zamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonlarda 11 şüpheli gözaltına alınırken şüphelilerle birlikte bir miktarda uyuşturucu yakalandı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yaz