Uyuşturucu yuvasından FETO kitapları çıktı!

Bitlis’in Tatvan ilçesinde polis ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonu çok daha karanlık sonuçlar doğurdu. Yapılan bir ev aramasında Hint keneviri ve esrar ele geçiren kaçakçılık ekipleri buldukları bazı eşyalar sonrasında durumu terörle mücadele ekiplerine bildirmek zorunda kaldı. Evden çıkan eşyalar 2 tane 1 dolar ve Fetullah Gülen kitaplarıydı.


Uyuşturucu yuvasından FETO kitapları çıktı!

Kubar esrar bulundu

15 Temmuz hain darbe girişiminin baş mimarı olarak bilinen ve FETÖ yapılanması ile devlete sızma politikası güden Fetullah Gülen’in kitapları uyuşturucu araması yapılan bir evde bulundu. Kitapların yanında yer alan ve darbeyi temsil eden 1 dolarlar dikkat çekti. Bitlis’in Tatvan ilçesinde istihbarat ile bir evde arama yapan ve uyuşturucu şebekesini çökertmeyi amaçlayan polis ekipleri yapılan aramada çok sayıda hint keneviri ve kubar esrar ele geçirdi.

Kitaplar toplatıldı

Yapılan aramalarda ele geçirilen bir başka şey ise FETO kitapları oldu. Darbe girişimini temsil eden 2 tane 1 dolar ve Fetullah Gülen kitapları toplanarak emniyete götürüldü.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Uyuşturucu satıcıları evin içine sera kurmuş!

Uyuşturucu satıcıları evin içine sera kurmuş!

İstanbul'da yapılan uyuşturucu baskınında 62 kilo 600 gram bonzai, 38 kök hint keneviri yakalandı. Evin alt katının uyuşturucu serasına çevrildiği görüldü.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz