Uyuşturucu yuvasından FETO kitapları çıktı!

Bitlis’in Tatvan ilçesinde polis ekipleri tarafından yapılan uyuşturucu operasyonu çok daha karanlık sonuçlar doğurdu. Yapılan bir ev aramasında Hint keneviri ve esrar ele geçiren kaçakçılık ekipleri buldukları bazı eşyalar sonrasında durumu terörle mücadele ekiplerine bildirmek zorunda kaldı. Evden çıkan eşyalar 2 tane 1 dolar ve Fetullah Gülen kitaplarıydı.


Uyuşturucu yuvasından FETO kitapları çıktı!

Kubar esrar bulundu

15 Temmuz hain darbe girişiminin baş mimarı olarak bilinen ve FETÖ yapılanması ile devlete sızma politikası güden Fetullah Gülen’in kitapları uyuşturucu araması yapılan bir evde bulundu. Kitapların yanında yer alan ve darbeyi temsil eden 1 dolarlar dikkat çekti. Bitlis’in Tatvan ilçesinde istihbarat ile bir evde arama yapan ve uyuşturucu şebekesini çökertmeyi amaçlayan polis ekipleri yapılan aramada çok sayıda hint keneviri ve kubar esrar ele geçirdi.

Kitaplar toplatıldı

Yapılan aramalarda ele geçirilen bir başka şey ise FETO kitapları oldu. Darbe girişimini temsil eden 2 tane 1 dolar ve Fetullah Gülen kitapları toplanarak emniyete götürüldü.

Yazar: Niyazi Topcu

Niyazi Topcu
Niyazi Topcu, 1980 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 1998 yılından buyana bilişim ve medya sektöründe başarılı çalışmalara imza atmıştır. Siyaset alanında faal olan Topcu, çeşitli habercilik alanında da başarılı haberler yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir

İzmir’de şüpheli ölüm araştırılıyor

İzmir’de şüpheli ölüm araştırılıyor

İzmir'de 40 yaşındaki Gökşah Şeylan’ın ani ve şüpheli bir şekilde evinde ölü bulunması polis ekiplerini harekete geçirdi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

İsminizi yazmadan "Misafir" şeklinde yorum yapabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse 30 dakika içerisinde yayına alınacaktır.

Yorum Yaz