Üzerini kirleten iki oğlunu tavana asarak saatlerce dövdü!

Hindistanlı yaşanan olay görüntüleri izleyenleri şok etti. Cani baba üzerini kirlettiği gerekçesiyle iki oğlunu diğer kardeşlerinin gözü önünde boynundan tavana asıp saatlerce dövdü.


Üzerini kirleten iki oğlunu tavana asarak saatlerce dövdü!

Hindistanlı baba, altını kirleten oğlunu acımasızca dövdü. Chain Singh adlı adamın iki oğlunu tavana asarak dayak attığı anlar bilinmeyen biri tarafından kameraya alındı.

ETİK NEDENLERLE YAYINLANMADI

33 yaşındaki canavar babanın çamurda oynayarak üzerini kirleten ve altına tuvaletini yapan oğluna verdiği cezanın görüntüleri Hindistan’da büyük yankı uyandırdı. Yabancı basın etik nedenlerle oldukça rahatsız edici bulunan videoyu yayınlamadı.

TUTUKLANDI

Rajasthan’ın Phukiyathar köyünde yaşayan adam, oğullarını göğsüne bağlı bir halat ile tavana astıktan sonra acımasızca dövdü. Polis adamı tutukladı ve çocğua zulmetmekten yargılanacağını belirtti.

ANNESİ KORKUDAN MÜDAHALE EDEMEDİ

Dört kızı ve bir oğlu olan adamın iki çocuğu diğerlerinin önünde dövdüğü öğrenildi. Çocukların her yerinde yara izleri olduğu belirtilirken, çocukların annesi ve kardeşlerinin evde olmalarına karşın korktukları için olaya müdahale edemedikleri ifade edildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Yeşilçam yıldızı Cüneyt Arkın’ın çok film çektiğine pişman!

Pelin Çift ile Yeşilçam Söyleşileri programına konuk olan usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Keşke daha az çekseydim de dörtnala koşsaydım. Özgürlüklere, baharlara, çiçeklere" biçiminde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz