Van Damme, Tolgahan Sayışman’a film teklifi yaptı

Beyaz Show’a dünyaca ünlü star Jean Claude Van Damme ile konuk olan Tolgahan Sayışman’ın şansı döndü. Van Damme, Tolgahan’a film teklifi yaptı.


Van Damme, Tolgahan Sayışman’a film teklifi yaptı

Jean-Claude Van Damme, ‘Beyaz Show’da tanıştığı Tolga Sayışman’a film teklifinde bulundu. “Seve seve” cevabını veren Sayışman, meşhur oyuncuyla bir araya gelmeye hazırlanıyor.

BEYAZ SHOW’DA TANIŞMIŞLARDI

Belçikalı efsane oyuncu Jean-Claude Van Damme, geçtiğimiz ay spor salonu zinciri açmak için İstanbul’a gelmişti. Aktör, iş toplantılarının yanı sıra hem kenti gezmiş hem de programlara konuk olmuştu. ‘Beyaz Show’a da katılan Van Damme, burada tanıştığı Tolga Sayışman’la arkadaşlık kurdu ve ikili, birbirlerine iletişim adreslerini verdi.

FİLM TEKLİFİ İÇİN “SEVE SEVE” CEVABINI VERDİ

Amerika’ya döndükten sonra avukatı aracılığıyla oyuncuya ulaşan Jean-Claude Van Damme, proje teklifinde bulundu. Sayışman, e-postayla gelen “Yeni sinema filmimizde sizi görmeyi çok isteriz, ilgilenir misiniz?” sorusuna “Seve seve” cevabını verdi. Projeyi kabul eden Sayışman, şimdilerde senaryoyu bekliyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Tolgahan Sayışman’ın kaderi ayağına batan deniz kestanesi ile değişti

Tolgahan Sayışman’ın kaderi ayağına batan deniz kestanesi ile değişti

Tolgahan Sayışman, oyunculuk sektörüne ilk girdiği yıllarda dizi sayısının az olmasından dolayı kadro alamadığını açıkladı. Sayışman'ın o günlerdeki kaderini ayağına batan bir deniz kestanesi değiştirmiş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz