Vatanım Sensin dizisi yeni fragmanı: Cevdet, Azize’yi öğreniyor!

Cevdet’in Tevfik’ten öğrendiği gerçeklerin sonrasında Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu. General Cevdet tarafından vurulmak üzere olduğu anlarda Azize ile alakalı gerçekleri anlatan Tevfik hayatta kalmaya çalışmıştı. Azize’nin yerini sadece kendisinin bildiğini anlatan Tevfik, Vatanım Sensin 41. bölümde Cevdet’i kandırabilecek mi?


Vatanım Sensin dizisi yeni fragmanı: Cevdet, Azize’yi öğreniyor!

Vatanım Sensin son bölümde Dağıstanlı meselesi sebebiyle zor dakikalar yaşayan Cevdet, Tevfik’in kendilerine yaptıklarının hesabını sormaya çalışmıştı. İç karışıklıkların savaştan bile daha tehlikeli olabileceğinin açıklanmasının üstüne Cevdet, Milli Mücadele’ye zarar gelmesinden çekinmişti. İşte Vatanım Sensin dizisinin 18 Ocak Perşembe günü ekrana gelecek bölümünde meydana gelecek gelişmelerin hepsi. ..

VATANIM SENSİN FRAGMAN VİDEOSU VE 41. BÖLÜM ÖZETİ

Kanal D’den gelecek bölümle alakalı yapılan açıklama şöyle; Tevfik ile karşı karşıya gelen Cevdet, hiç beklemediği bir gerçekle yüzleşmek mecburiyetinde kalıyor! Cevdet, öldü sanılan Azize hakkındaki gerçekleri öğrenmeye adım adım yaklaşır. Yunan Ordusu tarafından yapılan baskında yakalanan Mehmet, mühimmatların yerini itiraf etmesi için zorlanır. Mehmet ve öbür vatanseverler, karşı hamle yapmak için gizli bir plan yaparlar. Silahların konulduğu sandıkların için bomba yerleştirirler ve Mehmet, bu uğurda vatan için kendisini feda etmeye hazırdır. Mehmet, Leon’un bombaların patlayacağı olay yerinde kalmasını istemez ve Hilal’in de dışarıda olduğunu söyler. Leon, bu bilgiyle soluğu Hilal’in yanında alır. Mehmet ise sıktığı kurşunla büyük bir patlamanın gerçekleşmesine sebep olur.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ…

Dağıstanlı, Yunan bankasından çalınan paraları yeni mücadelesinde kullanmayı hedefler. Yanık Efe ismiyle kendisini tanıtan Tevfik, bu hakikati öğrenir. İsmet Bey’i de zorla çiftliğinde tutan Dağıstanlı’ya karşı yeni bir hamle yapılır. Dağıstanlı’nın aldığı ilacı karıştıran Tevfik, gitgide kontrolünü kaybederek bambaşka birine dönüşmesine neden olur. Dağıstanlı, çiftliğindeki herkesin aç bir halde olmalarını umursamaz ve parayı farklı bir yerde kullanmak istemesi, hedef haline gelmesine sebep olur. Tevfik, bütün efeleri Dağıstanlı’ya karşı bir hale getirir ve kendisine yöneltilen silahlar karşısında Dağıstanlı, bütün kuvvetini kaybeder.

Tevfik’in canını bağışlayan Cevdet, ondan intikamını almak için bir araya gelirler. Tevfik’i öldürmemek için hiçbir sebebi olmadığını düşünen Cevdet, yanılıyordur. Zira Tevfik, söyleyeceği bir kelimeyle her şeyin değişeceğini ifade eder. Tevfik, öldü zannedilen Azize’nin yaşadığını ve yerini yalnızca onun bildiğini söyler. Bu gizli gerçek, Cevdet için yeni bir başlangıç olur.

Vatanım Sensin, heyecan dolu bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de!

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Vatanım Sensin’de Dağıstanlı öldü mü? Tevfik (Yanık efe) ne yaptı?

Vatanım Sensin’de Dağıstanlı öldü mü? Tevfik (Yanık efe) ne yaptı?

Her bölümüyle reyting rekorlarına koşan dizi Vatanım Sensin'nin 18 Ocak Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde Tevfik ve Dağıstanlı arasında geçecekler merak konusu oldu. Tevfik Dağıstanlı'yı öldürdü mü?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz