Vatanım Sensin’de Dağıstanlı öldü mü? Tevfik (Yanık efe) ne yaptı?

Her bölümüyle reyting rekorlarına koşan dizi Vatanım Sensin’nin 18 Ocak Perşembe günü yayınlanan yeni bölümünde Tevfik ve Dağıstanlı arasında geçecekler merak konusu oldu. Tevfik Dağıstanlı’yı öldürdü mü?


Vatanım Sensin’de Dağıstanlı öldü mü? Tevfik (Yanık efe) ne yaptı?

Perşembe günleri yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden beri izleyicinin beğenisini kazanan Vatanım Sensin dizisi bu 18 Ocak 2018 tarihinde yayınlanan yeni bölümüyle de izleyicilerini ekranların başına kilitlemeyi başardı. Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı filmde kurtuluş savaşı dönemleri işlenmiş ve kahramanlar tamamen tarihten günümüze gelmiştir. Dizi özelikle Ulu Önder M.K Atatürk’ün sahnelerinin yer aldığı bölümlerinde reyting rekorları kırmaktadır. Reyting rekorları kıran bu dizide kahraman karakterler olduğu gibi dönemin hainleri de yer almaktadır. Dizinin yapımcıları zaman zaman bu sahneler yüzünden günümüzde karakterini canlandırdıkları kişilerin aileleriyle problem yaşayabilmektedir.

Vatanım Sensinde Dağıstanlı öldü mü? Tevfik (Yanık efe) ne yaptı?

Tevfik (Yanık Efe) Kimdir?

Dizide en çok beğenilen ve ilgi çeken karakterlerden biride Onur Saylak’ın canlandırdığı Tevfik karakteri olmuştur. Askeri eğitim almış ancak daha sonrasında bir kahraman Yanık Efe olarak ortaya çıkan karakter dizinin ilerleyen bölümlerinde büyük bir gizeme sahip oluyor. İzleyiciler dahil çoğu bölümde Tevfik karakterinin bir vatan hainimi olduğu yoksa bir vatan pervermi olduğu konusunda yanılgıya düşebiliyorlar. 

Dağıstanlı Kimdir? Dağıstanlı Ölecek mi?

Zamanın efelerinden olan Dağıstanlı karakterini canlandıran Ufuk Bayraktar ile ilgilide dizide büyük bir muallak var. Bu karakterin bir vatan perver olduğu aşikar. Ancak zaman zaman sergilediği tutum ve davranışlar sebebiyle seyircinin tepkisini çekmektedir. 18 Ocak 2018 tarihinde yayınlanacak olan dizinin yeni bölümünde Dağıstanlının akıbeti belli olacak.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Vatanım Sensin dizisi yeni fragmanı: Cevdet, Azize’yi öğreniyor!

Vatanım Sensin dizisi yeni fragmanı: Cevdet, Azize’yi öğreniyor!

Cevdet'in Tevfik'ten öğrendiği gerçeklerin sonrasında Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyordu. General Cevdet tarafından vurulmak üzere olduğu anlarda Azize ile alakalı gerçekleri anlatan Tevfik hayatta kalmaya çalışmıştı. Azize'nin yerini sadece kendisinin bildiğini anlatan Tevfik, Vatanım Sensin 41. bölümde Cevdet'i kandırabilecek mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz