Veznedarın Kayıp Parası Müge Anlı’nın Programında Bulundu!

Kayseri’de döviz bürosunda çalışmakta olan vezneci dalgınlıkla 10 bin euro daha fazla ödeme yaptı. Perişan olan veznecinin parasını Müge Anlı buldu.


Veznedarın Kayıp Parası Müge Anlı’nın Programında Bulundu!

Kayseri’deki bir döviz bürosu veznedarlık yapan Ahmet Aksu, 15 Ocak günü dalgınlıkla 34 bin euroyu 44 bin euro olarak bozmuş ve vaziyetin farkına vardığında iş işten geçmişti. Fazla ödeme yaptığı kişilere Müge Anlı’nın programından seslenen Ahmet Aksu’ya çok geçmeden müjdeli haber geldi.

25 SENELIK HAZNEDAR NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

Kayseri Kazancılar Çarşısı’ndaki bir döviz bürosunda veznedarlık yapan Ahmet Aksu, 15 Ocak günü dalgınlıkla 34 bin euroyu 44 bin euro olarak bozdu. Ortalama 10 dakika sonra vaziyeti fark eden 25 senelik veznedar ne yapacağını şaşırdı.

MÜGE ANLI’NIN PROGRAMINA ÇIKTI

10 bin euro fazla ödeme yapan Ahmet Aksu, önce gidip vaziyeti polise anlattı. Sonrasında yardım istemek için Müge Anlı’nın kapısını çaldı. 25 senelik vezneciden feci hata! 10 bin euro fazla ödedi 25 senelik vezneciden feci hata! 10 bin euro fazla ödedi. Bu yardım isteğinin hemen sonrasında Müge Anlı’ya Ahmet Aksu’yu sevinç gözyaşlarına boğan haber geldi. Fark etmeden fazla parayı alan kişi bulundu.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Müge Anlı altınları kaptıran damadın anlattıklarıyla gülme krizine girdi

Müge Anlı altınları kaptıran damadın anlattıklarıyla gülme krizine girdi

Altınları alıp kaçan gelinle evliliği sadece bir saat süren damadın söyledikleri hem program sunucusu Müge Anlı'yı hem de stüdyodakileri kahkaha krizine soktu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz