Vitrinin camını kırıp oyuncak ayıları çaldılar

Başkent’te enteresan bir hırsızlık olayı meydana geldi. Hırsızlar, bir oyuncakçı dükkanının camını otomobille kırdı, sonrasında oyuncak ayıları çalıp kaçtı.


Vitrinin camını kırıp oyuncak ayıları çaldılar

Olay, sabahın erken saatlerinde Ankara’nın Altındağ ilçesinde yaşandı. Alınan bilgiye göre, Ziraat Mahallesi’nde bulunan oyuncakçı dükkanının önüne 06 ADC 44 plakalı araba ile gelen hırsızlar, geldikleri otomobil ile dükkan camını kırıp vitrinde bulunan büyük ayıcıkları çaldı. Bu anlar ise dükkanın güvenlik kamerasına yansıdı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, sabahın erken saatlerinde bir araba dükkanın önüne yaklaşıyor. Bir kişi arabadan iniyor etrafı kontrol ettiği esnada araba şoförü geri geri gelerek dükkanın dış camlarını kırıyor. Araçtan inen hırsız hızlı biçimde hareket ederek, vitrinde bulunan oyuncakları aracın içine dolduruyor. Oyuncak ayıcıkların büyük olmasından dolayı arka koltuklara yalnızca 3 adet sığdırabilen hırsız ön tarafa biniyor ve oradan uzaklaşmak istiyor. Sürücünün uyarısıyla olsa gerek, tekrar arabadan inen hırsız, vitrinden büyük bir ayıcık daha alıyor ve kendisiyle beraber ön koltuğa oturtup oradan uzaklaşıyorlar.

Görüntüleri sosyal medyada paylaşan dükkan sahibi, hırsızların oyuncak ayıcıkları çalma nedeninin, yaklaşan Sevgililer Günü olduğunu öne sürdü.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz