Volkan Konak sahnede silahlı saldırıya mı uğradı?

Volkan Konak’ın şarkı söylediği mekanda “Sen vatan hainisin” deyip silahlı saldırıya uğradığı iddia ediliyor. Konak, “Benimle alakası yok.” diyerek iddiaları yalanladı.


Volkan Konak sahnede silahlı saldırıya mı uğradı?

Ünlü sanatçı Volkan Konak’ın İstanbul Ataşehir’de sahneye çıktığı barın önüne gelen iki kişiden biri, sanatçı aleyhinde “Sen vatan hainisin.” deyip hakaretlerde bulunduktan sonra elindeki pompalı tüfekle havaya ateş açtığı öne sürüldü. Volkan Konak, “Olayın benimle ilgisi yok.” şeklinde konuştu.

KONAK: OLAYIN BENİMLE ILGISI YOK

Bar önünde silahlı olayların meydana geldiği esnada sahnede şarkı belirten Volkan Konak, konunun kendisiyle ilgisi bulunmadığını belirtti. Volkan Konak, “Ben sahnedeydim haberim bile yok. Bu şekilde bir hadise meydana gelmiş. Burada birisi havaya ateş açmış gitmiş, bizimle ilgisi yok. Sahnede şarkı söylüyordum, alkollü olan mekanlarda olur bu şekilde şeyler. Ailemde de çok üzgün, Yaş günümü var yaş günüme devam ediyoruz. Ailece sohbet ediyoruz yaş günümü kutluyoruz.” şeklinde konuştu. Olayla alakalı soruşturma sürdürülüyor.

OLAY BAR ÖNÜNDE GERÇEKLEŞMİŞ

Olay saat 23.00 sıralarında Ataşehir’de sanatçı Volkan Konak’ın aynı zamanda 50’inci yaş gününü kutladığı barın önünde yaşandı. İddiaya göre sanatçı Konak, sahnede şarkı söylediği esnada barın önüne arabayla gelen iki kişiden biri elinde pompalı tüfekle araçtan indi. Mekanın sahiplerinin akrabası olduğu iddia edilen İ.Ç. ismindeki şüpheli iddiaya göre Volkan Konak’a hakaretler yağdırdıktan sonra “Vatan hainini Volkan konağı sahneye niye çıkardınız” diye havaya ateş açtı. Kısa zamanlı meydana gelen paniğin sonrasında saldırganlar ile barın korumaları arasında arbede meydana geldi. Bu esnada müşteri olduğunu söyleyen M.Y., kaçmaya çalışan saldırganlara müdahale etti. Çıkan arbede esnasında mekanı basmaya gelen saldırganlardan Ş.D. bu kişi tarafından tabanca ile ayağından vurulurken, İ.Ç. ise darp edildi.

OLAYLAR GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI

Kısa sürede olay yerine gelen polis, M.Y’yi gözaltına alırken, saldırganlardan ayağından yaralanan Ş.D. ile darp edilen İ.Ç.’ya tedavileri yapılmak üzere hastaneye götürdü. Mekan önünde meydana gelen olay güvenlik kamerasına an be an yansıdı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz