Yalın, Sevgililer Günü için özel konser hazırlığında

Ünlü şarkıcı Yalın Sevgililer günü için Vodafone FreeZone Stüdyo’da çalışmalarını sürdürüyor. Yalın son çalışmasını 13 Şubat’ta Vodafone FreeZone Stüdyo’da online konser ile sevenlerinin beğenisine sunacak.


Yalın, Sevgililer Günü için özel konser hazırlığında

Söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait olan single için üç ay hazırlanan Yalın, yeni aşk şarkısını 13 Şubat’ta ilk defa Vodafone FreeZone Stüdyo’da Sevgililer Günü’ne özel online konserde seslendirecek.

Günümüz insanının dokunarak barışmaya ve anlaşmaya ihtiyacı olduğunu söyleyen başarılı şarkıcı, “Sevginin ve aşkın günü 14 Şubat anlaşmak için çabalamaya başlanabilecek en güzel gün. Bir sarılabilsek, bir el sıkışabilsek, esasında aşılır en büyük önler ve ısınır kalpler. Geç olmadan başlayalım, sarılarak. Hele bi başla” şeklinde konuştu.

SEVGİLİSİYLE TATİLE ÇIKACAK

Sevgililer Günü’nü sahnede geçireceğini, sevgilisi Hazal Emre’nin de konserde kendisini izleyeceğini söyleyen Yalın, 14 Şubat’tan sonra iki konserin daha olduğunu ve bu konserleri tamamladıktan sonra sevgilisiyle beraber kısa bir tatile çıkmayı planladıklarını dile getirdi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

TUS ve STS adaylarına ÖSYM’den sınav saati uyarısı!

ÖSYM, TUS ve STS adaylarına yarın gerçekleşecek sınavların başlama saatinden 15 dakika önce sınav binalarına giriş yapmaları gerektiği uyarısında bulundu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz