Yamaç Paraşütü Yapan Çinli Turist Korkudan Bayıldı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde pilot eşliğinde yamaç paraşütüyle atlayış gerçekleştiren Çinli turist, gökyüzünde çığlık atarak baygınlık geçirdi.


Yamaç Paraşütü Yapan Çinli Turist Korkudan Bayıldı

Denizli’de yamaç paraşütüyle atlayış yapan Çinli kadın gökyüzünde bayıldı, inişe geçtiği esnada çığlıklar atarak hareketsiz kalan Çinli kadın turistin görüntüleri yamaç paraşütü kamerasından da an be an görüntülendi.

PİLOT SAĞ SALİM İNDİRDİ

Olay dün sabah saatlerinde yaşandı. Alınan bilgiye göre tatil için Denizli’nin Pamukkale ilçesine gelen Çinli turist Xıija Jin dinamit tepesi mevkiinde pilot Uğur Özkaya ile beraber yamaç paraşütü için havalandı. Bir müddet havada kalan pilot ve Çinli kadın turist manzaranın tadını çıkartırken, Xıija Jin inişi geçildiği esnada fenalaştı. Çığlık atmaya başlayan Çinli kadın kısa bir müddet sonra bayıldı. Yolcusunun hareketsiz halde kaldığını gören pilot Uğur Özkaya, Çinli kadının sağ salim yere indirdikten sonra sağlık ekiplerine teslim etti. Meydana gelen bu anlar ise pilot Uğur Özkaya’nın paraşütteki kamerasına an be an yansıdı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Denizli’de gece yarısı kahvehaneyi kurşun yağmuruna tuttular!

Denizli’de gece yarısı kahvehaneyi kurşun yağmuruna tuttular!

Denizli'nin Çivril ilçesinde bir kahvehane gece yarısı saatlerinde kimliği tespit edilemeyen kişilerce kurşun yağmuruna tutuldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz