Yanal Trabzon’u bırakmadan yeni takımı ile el sıkıştı

Son dönemlerde kötü bir performans sergileyen Trabzonspor ile ilgili fatura Ersun Yanal’a çıktı. Yanal’ın şimdiden Antalyaspor ile masaya oturduğu söyleniyor.


Yanal Trabzon’u bırakmadan yeni takımı ile el sıkıştı

Ligde kötü maçlar oynayan ve son lig maçında 3-0 öne geçtiği Alanyaspor’a 4-3 yenilen Trabzonspor’da kötü gidişatın faturası Teknik Direktör Ersun Yanal’a kesildi. Yanal ile yolları ayırma kararı olan yönetim ödenecek tazminatı konuşurken Yanal ise daha sözleşmesini feshetmeden yeni takımı Antalyaspor ile prensipte anlaştı. Ligin flaş transferlerine imza atan ve son zamanlarda hoca arayışı ile dikkat çeken Antalyaspor’da Ersun Yanal sesleri taraftarı ve teknik kadroyu da heyecanlandırdı. Trabzonspor yönetiminin tazminatta anlaşılması halinde Ersun Yanal ile hafta içi yolları ayırması bekleniyor.

ANTALYA’DAN YANAL’A YEŞİL IŞIK

Hücuma yönelik bir kadro oluşturan ve gol yollarında eski yıldızı Burak Yılmaz ile yeniden anlaşan Trabzonspor’da alınan sonuçlardan memnun olmayan yönetim Alanyaspor maçında yaşanan hezimet ile artık bardağın taştığını açıkladı. Teknik Direktör Ersun Yanal ve ekibinin alınan olumsuz sonuçlar ve oynanan kötü futboldan birinci derecede sorumlu olduklarını belirten yönetimin aldığı karar ise sözleşmenin karşılıklı feshedilmesi. Yanal ise yolları ayırma kararı alan yönetimin tazminat ödeyerek sözleşmeyi tek taraflı feshetmesini bekliyor.

TAZMİNAT KONUSU KONUŞULUYOR

Öte yandan yeni kulüp arayışına da başlayan Ersun Yanal için yeşil ışık yakan Antalyaspor ligin en flaş transferlerine imza attığı kadrosunu tecrübeli hocaya teslim etmek için sabırsızlıkla bekliyor. Yanal ile anlaşmaya varmak isteyen Trabzonspor yönetiminin tazminat konusunu hafta içi netleştirmesi bekleniyor.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Uçak Vinçle Kaldırıldı, Trabzon Havalimanı Faaliyete Girdi!

Uçak Vinçle Kaldırıldı, Trabzon Havalimanı Faaliyete Girdi!

Trabzon Havaalanı, pistten çıkan Pegasus Havayolları'na ait uçağın kaldırılmasının ardından yeniden uçuşlara başladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz