10 Şubat Kova yeni ayı neler getirecek? Kova yeniayı burçlara etkisi!

Kova yeniayı ne zaman? Kova yeniayı 2024, burçlara neler getirecek? Hangi önemli mesajları veriyor? İşte, Kova yeniayı burçlara etkisi!

10 Şubat Kova yeni ayı neler getirecek? Kova yeniayı burçlara etkisi!

Kova yeniayı ne zaman? Kova yeniayı 2024, burçlara neler getirecek? Hangi önemli mesajları veriyor? İşte, Kova yeniayı burçlara etkisi!

Kova yeniayı etkileri birçok kişi tarafından merak ediliyor. 2024 yılının 10 Şubat Cumartesi günü Kova burcunda bir Yeni Ay meydana gelecek.

Yeni Aylar yenilenme ve tezahür zamanıdır. Eğer hayatınızda bir eksiklik varsa, o zaman bu eksikliği yeni bir deneyim, kişi ya da eşya ile doldurmanın zamanıdır. Yeni Ay'da başlangıçlara yer açmalıyız. Yeni şeyleri denemekten korkmayın.

Yeni Ay, Ay ve Güneş'in aynı derecede buluştuğu ve astrologların kavuşum dediği şeyi oluşturduğu zamandır. Yeni Aylar, niyetleri ve hedefleri ortaya koyma zamanıdır. Her Yeni Ayın temasını, kendinizin en iyi versiyonunu ortaya çıkarmak için ilham kaynağı olarak alın!

Kova burcunda Türkiye Saati ile yarın gerçekleşecek Yeni Ay, 12 burcu nasıl etkileyecek? İşte, Kova yeniayı burçlara etkisi!

2024 KOVA YENİAYI BURÇLARA ETKİSİ

Koç burcu

Kendinize şefkatle davrandığınızda ve size saygı kazandıracağını düşündüğünüz şeyleri tekrarlamayı bıraktığınızda ideal topluluğunuzu bulacaksınız. Kendinize yalan söylemeniz ve başkalarını aldatmanız mümkün mü? Alternatif yaşam tarzınızı benimsemenizde sorun yok. Aslında alışılmadık olanı benimsemeyi seçmek, ait olma ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Boğa burcu

Boğa burcu, kariyer başarısı gerçekten çok yakında. Ancak fikrinizi söylediğinizde dirençle karşılaşabilirsiniz. Tuhaf ve ilginç fikirleriniz arkadaşlarınızı ve ailenizi güldürebilir. O halde konfor alanınızın dışına çıkın ve yeni insanlarla konuşmaya başlayın. Dışarıdan bir görüş almak size ihtiyacınız olan umudu verebilir, ancak elinizi artırmanın aynı zamanda net değerinize de yardımcı olduğunu görebilirsiniz!

İkizler burcu

Kafanızı bir kitaba daldırın ve kimsenin bilmediği tuhaf bir konuda uzman olun. Elbette, çok abes gibi görünen ekstrem konulardan bahsetmeye başladığınızda insanlar bunun tuhaf olduğunu düşünebilir. Alışılmadık ve paradigma değiştiren ilginiz ne olursa olsun, onu sonuna kadar götürün. Bu konuda mümkün olduğu kadar çok şey öğrenin. Trendin ilerisinde olmanın sonunda ne kadar kazanç sağlayacağını asla bilemezsiniz.

Yengeç burcu

Söylemeniz gereken sözler kavanozdan su gibi akıp gidiyor. Yengeç, siz duygularına oldukça uyumlu birisiniz. Doğuştan düşünen ve sezgisel birisiniz ve bir şeyin yanlış ya da biraz ters geldiğini kolayca fark edebilirsiniz. Bu Yeni Ay sırasında, psişik yeteneklerinizi kullanmanız ve konuşmak ve harekete geçmek için doğru zamanın ne zaman olduğunu belirlemeniz gerekiyor.

Aslan burcu

Sizinle aynı şeyleri kaç kişinin sevdiğine şaşıracaksınız. Evet, istediğiniz kadar çok insan yok ama bu, o özel kişiyle/kişilerle tanışmanızı çok daha özel kılıyor. Duygusal erişilebilirliği uygulamaya istekli olun ve kendinizi oraya odaklayın. Bağlantı kurmak için yargılarınızın ve şüpheciliğinizin uzakta kalmasına izin vermelisiniz, böylece bir yardımcı pilota yer açabilirsiniz. Bir sonraki yolculuğunuza yalnız mı çıkmak istiyorsunuz, yoksa yolu paylaşmaya mı hazırsınız?

Başak burcu

Sağlık ve zindeliğe yeni bir yaklaşım, ayınızı renklendirmek için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Yeni bir bakım rutini uygulamayı mı düşünüyorsunuz? Araştırmanızı yapın ve eğlenmenize izin verin. Belki bir sonraki kutsal ürününüzü bulacaksınız, belki de bulamayacaksınız, ancak denemezseniz asla bilemezsiniz! Bilim adamı ve denek olun; sadece oyunu sorumlu bir şekilde oynadığınızdan emin olun!

Terazi burcu

Ah, flört etmenin neşesi. Terazi, yüzeysel flörtlerinizden hiçbir şeyin gelmesine gerek yok. Flört etmek, aşk oyunu oynamak ideal olabilir. Elbette başkalarının duygularıyla oynamayın. Tam tersine gönül meselelerine hafiflik duygusuyla yaklaşmanız iyi gelecek. Uzun vadeli bir ilişki arıyor olsanız veya mevcut ilişkinizi derinleştirmeye çalışıyor olsanız bile, daha az yoğunlukla daha fazla kapıyı açabilirsiniz.

Akrep burcu

Evde kalmak için ne güzel bir zaman. Alanınıza yönelmekten çok keyif alabilirsiniz. İster sosyal baskıdan, ister kariyerinizin dolayı, kendinizi sürekli olarak ortaya koyma ihtiyacı hissetmiş olabilirsiniz. Kova yeniayı, sizi “hayır” demeye başlamanız için cesaretlendirecek. Kalabalık ortamlara girme ihtiyacını reddedin. Size bu yeni ayda gelen bazı davetleri geri çevirin. Net olun. Bencilce bir mola size iyi gelecektir.

Yay burcu

Açık fikirli olmak ve dinlemeye istekli olmak bir sonraki büyük dersiniz olabilir. Evet Yay burcu, hayat okulunu bırakabileceğiniz bir nokta asla olmayacak. Günlüğünüzü çıkarıp not alma arzunuz, ders tekrarından kaçınmanıza yardımcı olacaktır. İletişim kurma ve kendinizi ifade etme şekliniz değişmeye başlıyor. Bir şeye inandığınızı düşünebilirsiniz ama hayat, düşünce şeklinize meydan okuyacaktır.

Oğlak burcu

Tüm işaretler arasında, en azından Kova burcundaki Yeni Ay sırasında yargılayıcı olmanıza izin veriyor. Boş konuşan, fikirleri reddeden veya hiç çalışmadığı konular hakkında kendinden emin bir şekilde konuşan insanlara tepkinizi gösterin. İnsanlar zekanıza hakaret ederken hayal kırıklığınızı ifade edin ve karşılığını verin. Bu Yeni Ay sırasında bildiklerinize sıkı sıkıya bağlı kalma hakkına sahipsiniz. İnatçı insanların zor yoldan öğrenmesine izin verin.

Kova burcu

Akıllı kararlar vermiyor musunuz? Sezgileriniz sizi bu noktaya kadar getirdi ki bu da kutlamaya değer. Elbette mükemmel değilsiniz ama kimse değil. Tek yapmanız gereken en özgün benliğiniz olmaktır. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca sezgilerinizin sağladığı netliğin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz. Meditasyon, uzun yürüyüşler ve rahatlatıcı duşlar içsel bilginizle temasa geçmek için mükemmel uygulamalardır.

Balık burcu

Bu Yeni Ay sırasında hayatınızı kiminle paylaşabileceğinizi düşünmeniz tavsiye ediliyor. Kendinizi başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmak çok çaba gerektirir ve kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Banyoya girmek veya uykuya dalmak için zaman ayırmanız gerekiyorsa, size doğru gelen şeyi yapmanız gerekiyor. Kendinize zaman ayırdıkça başkalarının da hayatınıza girmesine izin vermenin mümkün olduğunu keşfedebilirsiniz. Peki siz kime ulaşmak istiyorsunuz?

10 Şubat Kova yeni ayı neler getirecek? Kova yeniayı burçlara etkisi!