Aslan Dolunayı Burçlara Etkileri Neler Olacak?

Bugün gökyüzünde Aslan Dolunayı 2024 olayı gerçekleşecek. Peki, Aslan Dolunayı burçlara etkileri neler olacak? İşte, dolunayın 12 burca etkisi!

Aslan Dolunayı Burçlara Etkileri Neler Olacak?

Bugün gökyüzünde Aslan Dolunayı 2024 olayı gerçekleşecek. Peki, Aslan Dolunayı burçlara etkileri neler olacak? İşte, dolunayın 12 burca etkisi!

25 Ocak 2024 Perşembe günü Doğu Saati'ne göre 12:52'de Aslan burcundaki gururlu Ay, topluluk odaklı Kova burcundaki Güneş'e karşıtlık yapacak ve Aslan burcundaki Dolunay'ı oluşturacak. Aslan burcundaki dolunay, 12 burcu nasıl etkileyecek? İşte, Aslan dolunayı 2024 burçlara etkisi…

25 OCAK 2024 ASLAN DOLUNAYI BURÇLARA ETKİLERİ

Koç 

Koç, eğer onları bırakmaya dirençliysen eski alışkanlıklar zor ölür. Uyumsuz kalıplarınıza ilişkin farkındalığınızı artırmayı öğrendiğinizde, bunları nasıl bırakacağınızı ve eğleneceğinizi öğrenebilirsiniz. Kendinize iyi durumda olduğunuzu söylüyor olabilirsiniz, ancak yine de kendinizi kontrol etmenizin faydası olacaktır. Yaratıcı çabalarınızın çevrenizdeki kişileri nasıl etkilediğini düşünün.

Boğa 

Boğa, bibloları veya geçmişin duygusal hatırlatıcılarını istiflemeye yönelik tipik sabit burç yaklaşımınız, sizi olmak istediğiniz kişi olmaktan alıkoyuyor. Kapalı kapılar ardında kim olduğunuzla başlayın. Etrafta kimse yokken evinizi düzenli tutmak, kendinizle ilgili duygularınızı etkileyecektir. Kendinize olan güveniniz, en iyi halinizi ortaya çıkarma isteğinizle beslenir. Onaylayıcı dekora yer açmak için utanç verici eşyaların bağlarını kesin.

İkizler 

İkizler, "normal" standartınızın ne olduğunu dikkatlice değerlendirmek için zaman ayırın. Bir değer veya ilgiye dayalı bir şey hakkında gururla konuşmayı öğrendiniz mi? Yoksa özellikle ders talebinde bulunmayan biri hakkında mı görüş bildiriyorsunuz? Öğrendiğiniz derslere büyük bir takdir duyabilirsiniz, ancak muhtemelen daha fazla düşünmeyi hak eden alışkanlıkları düşüncesizce tekrarlıyorsunuz.

Yengeç

Yengeç, modası geçmiş eşyaları nasıl tutuyorsun? Bunları gelecekte belirsiz bir zamanda kullanacağınıza kendinizi ikna ediyor musunuz? Şu anda dolabınızı üzerinize uymayan kıyafetlerle dolu tutmanın şu andaki haliniz için adil olduğuna inanıyor musunuz? Bugüne dayalı olmayan eşyalara, inançlara ve umutlara tutunursan geleceğin sana bereket vermesini engellersin. Gururunuza darbe alacağınız anlamına gelse bile, bırakmanızda sorun yok.

Aslan

Aslan, lütfen, hayatın pahasına, en büyük düşmanın olma. Sen ne akıl okuyansın, ne de falcı. Kendinizi şüpheci hissetseniz bile bu, tahminlerinizin kesin gerçekler olduğu anlamına gelmez. Bir dilim meyveli turtayı kesmeyi öğrendiğinizde anlamlı ilişkileri memnuniyetle karşılarsınız. Etrafınız daha iyi olmanıza yardımcı olacak insanlarla çevriliyken neden kırgın olasınız ki?

Başak

Başak burcu, eğer kendi kafanın dışına çıkmazsan illüzyonlar içinde yaşıyorsun! Bilinçaltında kendinize uyguladığınız baskı, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürme yeteneğinizi engeller. Elbette birçoğunuz mutluluğun birincil itici güç olmasına izin veriyorsunuz ve ben sizi bunun için seviyorum. Ancak korku ve tiksintinin yardımcı pilotunuz olmasına izin verdiğinizde yolculuğu karmaşık hale getirirsiniz! Nereye gittiğinize dikkat edin; Etrafınıza bakın ve kurallara uyduğunuz sürece muhtemelen iyi durumda olduğunuzu unutmayın!

​ Terazi

Terazi, kişisel gelişiminizi engelleyen arkadaşlarınızı ve topluluk üyelerinizi üç ila dört yıldır tasfiye ediyormuşsunuz gibi geliyor. Bu, statü nedeniyle yalnızca etrafınızda bulunan kişileri kesmeye başlamanız için başka bir hatırlatmadır. Sığ ilişkiler çok hızlı bir şekilde işlevsiz hale gelebilir ve bu dumana kimin ihtiyacı var? Sen açıklığı, gerçeği ve zevki hak ediyorsun. Anlamlı ilişkilere yer açın; onlar sana gelmeye mahkumdur.

Akrep

Akrep, benden sonra tekrarla: "Kariyerim benim başa çıkma mekanizmam değil ve sakinleşmeyi öğrendiğimde gelişeceğim." İşte bu sizin burcunuz. Duygusal konular, kalp kırıklığından dolayı başarılı olmayı dilemenize yol açabilir. İnan bana, her ne kadar bu duyguyu hissetsem de bu iş böyle yürümüyor! Biraz ara ver, sorun değil!

Yay

Yay, tüm tatillerde rahatla. Anladım; Seyahat etmek ve dışarıda dolaşmak için hava çok sıcak. Dikkat etmeniz gereken bazı kötü alışkanlıklar ediniyor olabilirsiniz. Hiç yavaşlamaz ve davranışlarınızın kökenini kavrayamazsanız yolculuklarınız yüzeysel olur. Arabanızı park edin, havayolu uygulamanızı silin ve kendinizi düşünün; en azından bir ay boyunca! Hayatın sana yetişmesine izin vermek için kendine zaman vermenin yanlış bir yanı yok.

Oğlak

Oğlak burcu, dışlanma potansiyeline sahip gibi görünüyorsun. Hepimiz metanetli ve sakin tavrınızı takdir ediyoruz, ancak arzu ettiğiniz ilgiyi alabilmek için gardınızı indirmelisiniz. Cesaret ve sabır yolculuğunuz boyunca size kesinlikle yardımcı olacaktır, ancak mantığın samimiyetin önüne geçmesine izin verme konusunda dikkatli olun. Elbette kendinize karşı koruyucu olmalısınız, ancak vermeye isteksizseniz almayı nasıl beklersiniz? Hayat karşılıklı bir değişim olmalıdır.

Kova

Doğum günün kutlu olsun, Kova! Bu güneş dönüşü için, durum takıntını bırakmanı tavsiye ederim - Eğer harika, kararlı bir ilişkiniz varsa, o zaman sevgilinizi es geçelim, ancak sizi zehirleyen bir yakın arkadaşınızdan uzak durmalısınız. Yakınınızda tuttuğunuz ve değer verdiğiniz insanlardan hoşlanmıyorsanız, onları kaldırıma atmalısınız. Neden yeni bir yıla aynı kısır döngüyle başlayasınız ki?

Balık

Balık burcu, tatile çıkın! Bahane yok; sadece tatil rezervasyonu yapın. Bir sonraki kasabayı ziyaret edebilir veya sonunda hayalinizdeki varış noktasına göz atabilirsiniz. Yay burcuyla pozisyon değiştirin ve seyahate başlayın! Dikkatinizi işinize ve sağlığınıza çok fazla veriyor olabilirsiniz, bu iyi bir şey ancak aşırıya kaçmak, niyet ettiğiniz şeyin tam tersi etkilere neden olabilir. Herkesin bazen ara vermeye ihtiyacı vardır ve bu sizin mola vermeniz gerektiğinin işaretidir.

Aslan Dolunayı Burçlara Etkileri Neler Olacak?