Müge Anlı'da kaybolan Mehmet Ali Özdemir olayında şüpheli gelişmeler!

Müge Anlı' da kaybolan Mehmet Ali Özdemir olayında şüpheli gelişmeler!

Müge Anlı'da kaybolan Mehmet Ali Özdemir olayında şüpheli gelişmeler!

Hatay Antakya'da yaşayan 41 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası Mehmet Ali Özdemir'in kayboluşu, gizem dolu bir hal almaya devam ediyor. Müge Anlı'nın programında araştırılan olayda, Özdemir'in bulunamaması ve aracında bulunan izler, cinayet şüphesini güçlendirdi. Özdemir'in aracında yapılan incelemelerde sürtünme ve kan izlerine rastlanması, olayın sıradan bir kaybolma vakası olmadığını gösteriyor. Kardeşi ile yaşadığı iddia edilen kavganın ardından eşi Meryem Hanım'a esaret hayatı yaşattığı iddiaları da dikkat çekiyor.

Çevresinde öfkeli biri olarak bilinen Özdemir'in kayboluşu, birçok şüpheliyi gündeme getirdi. Özellikle Mehmet Ali Özdemir'in davalık olduğu Yusuf ve yevmiyeli çalışan Ertan Genç'in adları, olayın çözülmesi için üzerinde durulan isimler arasında bulunuyor. Meryem Hanım ise eşinin kaybolduğu gün ne yaptığını bilmediğini ifade ederken, canlı yayında gelen iddilalarla sarsıldı. Bir arkadaşı, Meryem'in farklı biriyle ilişkisi olduğunu öne sürdü.  Meryem, sosyal medyayı kullanmadığını ve iddiaları reddederek, eşinin başına gelenleri bilip bilmediği konusunda araştırmalar devam ediyor.

Müge Anlı'nın programında ortaya çıkan bu şüpheli gelişmeler, Mehmet Ali Özdemir'in kaybolma hikayesine yeni bir boyut kazandırdı. Son olarak ise bugün Müge Anlı programında bazı açıklamalar geldi. Kayıp adamın eşinin yayından ayrılması, evine asma kilit takması gibi durumlar yaşanması oldukça dikkat çekti. Aynı zamanda Müge Anlı ''Mehmet Ali Özdemir'in aracındaki incelemede üç kutsala kitap bulundu. İncil, Tevrat ve Kuran'ı Kerim.   Tevrat incelendiğinde ise içinde bir veda, intihar mektubu çıktı. Daha detaylı inceleme yapılmasa da ilk izlenimde kayıp şahsın yazısı ile aynı değil. Birileri kayba intihar süsü vermek istiyor'' Yapılan bu açıklama ve eşinin ailesindeki tedirginlik ile dikkat çekerken, şüpheler eşi ve ailesinde  duruyor.

Müge Anlı'da kaybolan Mehmet Ali Özdemir olayında şüpheli gelişmeler!
İptal

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?

    Daha fazla gösterilecek yazı bulunamadı!

    Tekrar deneyiniz.