Reyting sonuçları 28 Şubat 2024 Çarşamba!

TİAK tarafından açıklanan reyting sonuçları 28 Şubat 2024 Çarşamba akşamı en çok izlenen dizi, film ve programları ortaya çıkardı.

Reyting sonuçları 28 Şubat 2024 Çarşamba!

Reyting sonuçları 28 Şubat 2024 Çarşamba günü televizyonda en çok izlenen yapımları ortaya çıkardı. Peki, dünün reyting birincisi kim oldu? TOTAL, AB ve ABC gruplarında en çok izlenen ilk 10 yapım açıklandı. İşte, 28 Şubat reyting sonuçları 2024!

28 Şubat 2024 Çarşamba günü televizyon kanallarının akşam kuşağında Taş Kağıt Makas, Sandık Kokusu, Şahane Hayatım, Kuruluş Osman, Bir Sevdadır, John Wick 4 ve Survivor All Star gibi yapımlar yer aldı. Peki, bu yapımların reyting sıralaması nasıl oldu? Dünün reyting birincisi hangi yapım oldu?

TOTAL, AB ve ABC kategorilerinde reyting sonuçları az önce TİAK tarafından açıklandı. Buna göre; ATV, KANAL D, STAR TV, TRT 1, SHOW TV, TV8, NOW kanallarında dün yayınlanan dizi, film ve programların reyting sıralaması belli oldu. Çarşamba reyting sonuçlarına göre; dün en çok izlenen yapımlar şöyle oldu…

REYTİNG SONUÇLARI 28 ŞUBAT 2024 ÇARŞAMBA

Reyting sonuçları Çarşamba günü üç kategoride en beğenilen ve en çok izlenen yapımları ortaya çıkardı. İşte, dünün reyting birincisi ve en çok izlenen ilk 10 yapım!

TOTAL izleyici grubunda en çok izlenen yapım; Kuruluş Osman oldu.

AB izleyici grubunda günün birincisi; Sandık Kokusu oldu.

ABC izleyici grubunda zirvenin sahibi; Kuruluş Osman oldu.

İşte, reyting sıralaması 28 Şubat 2024 Çarşamba!

Reyting sonuçları 28 Şubat 2024 Çarşamba!