Yaşlı kadın komşusu tarafından kazma sapıyla dövüldü!

Balıkesir’in Edremit ilçesinde yaşlı kadının kazma sapıyla darp edilme anı an be an güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.


Yaşlı kadın komşusu tarafından kazma sapıyla dövüldü!

Olay, Camivasat Mahallesi Ulugaraj Caddesi’nde yaşandı. Alkollü olan M.A, komşusu Hatice (59) ve Ahmet Taşdöven’in (67) evinin önünde bulunan çöp kovalarını tekmelemeye başladı. Ne olduğunu anlamayan yaşlı çift ses çıkarmadı. Güvenlik kamerasına yansıyan olayda, Ahmet Taşdöven, yardım için muhtara ve polise şikayet için evden ayrılıyor. M.A, yaşlı adamın evden ayrılmasından sonra, yaşlı kadını kapıdan çekip sokakta sopayla öldüresiye dövmeye başlıyor. Karşı apartmanda usta olarak çalışan Y.G, koşarak olaya müdahale etmek istiyor. Fakat usta da alkollü adamın sopasına maruz kalıp yaralanıyor. M.A, daha sonra kazma sapı ile olay yerinden uzaklaşıyor.

OMZU PARÇALANDI, BAŞINA 8 KİŞİ ATILDI

Ardından hastaneye kaldırılan yaşlı kadının kafasına 8 dikiş atıldı. Hatice Taşdöven’in omzunun kırıldığı, kulağında ve başında kesi izi ile vücudunun çeşitli yerlerinde darbe izine rastlandığı öğrenildi.

YAŞLI ÇİFT ZOR KONUŞTU

59 yaşındaki Hatice Taşdöven, “Dışarıdan sesler geldi. Çöp kovalarını birisi tekmeliyordu. Kocamla dışarı çıktık, bize silah çekti. Bunun üstüne eşim muhtarlığa polise şikayet etmek üzere gitti. Ben içeri girerken kolumu çekti. Sopayla vurdu. Özellikle sağ kolum çok kötü, omuzum parçalandı, ameliyat olmak mecburiyetinde kaldım” şeklinde konuştu.

67 yaşındaki Ahmet Taşdöven ise, “Evin önüne gelip bize sövdü. Silahı görünce ben korktum, hemen muhtarlığa polis çağırmaya gittim. Ben gittikten sonra hanımımı bu hale getirmiş. 67 yaşındayım, bunu yapmasının hiçbir nedeni yok. İçmiş, sarhoştu. Adalete güveniyoruz. Bu olayın arkasını bırakmasınlar. Yardıma gelen bir kişi var, onu da dövdü, ona da vurdu” diyerek konuştu.

Gözaltına alınan M.A’nın tutuklandığı öğrenildi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz