Yeliz Yeşilmen evlilik sözleşmesine karşı!

Son zamanlarda yaptığı açıklamalar ve paylaşımlarla gündemde kalmayı başaran Yeliz Yeşilmen, geçen gün Akmerkez’de objektiflere takıldı.


Yeliz Yeşilmen evlilik sözleşmesine karşı!

Tarzıyla dikkat çeken Yeliz Yeşilmen, “Programdan çıktığım için böyleyim. Bülent Ersoy gibi süslenip gezmiyorum” şeklinde konuştu. Geçtiğimiz günlerde Adana’daki kafesine 190 bin TL haciz geldiği yönündeki haberlerle konuşulan Yeşilmen; “Benim mekanım zaten babamın ismine söyledim. İşletmeciliğini ben yapıyorum. Her iş adamının yaşadığı gibi mesela Demet Akalın’ın eşi Okan Bey yaşadı, geçenlerde Ece Erken yaşadı. Bu tip icra alacak verecek meseleleri biliyorsunuz ki herkesin başına geliyor. Onunda geçmişten gelen, kendisini haklı gördüğü bir sorunu. Ama bazı kişiler Adana’daki bu şaşalı açılıştan çok rahatsız olacak ki yanına basını alıp bu şekilde bir oyun yaptı. O da tutmadı yani. Kafe açtığımı bütün Türkiye duydu” dedi. Ayrıca otomobiline el konulmadığını belirten Yeşilmen, “Böyle bir açıklama yapmam için üç yaşında olmam gerekir. Ya da akıl seviyemin çok düşük olması gerekir. Ben çok tutumluyum, bin liram gitse kalp krizi geçiririm. İkincisi de arabam 600 bin TL değil, 1 milyon TL” şeklinde konuştu. Muhabirlerin, “Evlilik sözleşmesi yaptınız mı?” sorusuna Yeşilmen, “Evlilik sözleşmesi yapmadım. Ne evlilik sözleşmesi? Bizde öyle şeyler olmaz” yanıtını verdi.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Terör örgütü PKK karıştı! Örgüt içi infazlar başladı

Afrin operasyonu başladıktan sonra örgüt içi anlaşmazlıklar neticesinde 30 terörist infaz edildi. Hüseyin Gabar adlı terörist Raco'ya, Mani Agid ise Cinderesi'ne yeni elebaşı olarak gönderildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz