Yeliz Yeşilmen ile Ali Uğur Akbaş’ın fotoğrafı sosyal medyada bombalandı!

Yeliz Yeşilmen ile Ali Uğur Akbaş’ın çocuklarını da alarak katıldıkları düğün resmi ile ilgili sosyal medyada yer yerinden oynadı. İkili yüzlerce kişi tarafından olumsuz yorum yağmuruna tutuldu.


Yeliz Yeşilmen ile Ali Uğur Akbaş’ın fotoğrafı sosyal medyada bombalandı!

Yeliz Yeşilmen ile eşi Ali Uğur Akbaş, çocukları Asya (7.5) ve Birbey (3) ile önceki gün bir akrabalarının Adana Anemon Otel’deki düğünlerine katıldı.

Yeliz Yeşilmen aile fotoğrafını Instagram’da paylaşınca kıyamet koptu. Kare, rekor kırdı.

Yorumlar şöyleydi: ‘Küçücük kızınıza ağır makyaj yapmanız doğru mu?’, ‘Addams Ailesi’nin başka versiyonu olmuşsunuz’, ‘Evden çıkmadan önce keşke aynaya baksaydınız’, ‘Sizi ‘Bu ne hal?’ diyerek uyaran dostunuz yok mu?’, ‘Abartının ötesine geçtiniz.’

‘ÇOK ACIMASIZLAR’

Yeliz Yeşilmen “Yorumların kimileri çok acımasız. İnsanlar kötülükten besleniyor ne yazık ki. Ben ünlüyüm, alışığım. Ama eşim Ali Bey sinirleniyor. Sosyal medya hesabıma ne koysam olay oluyor. Gündem oluşturan bir aileyiz demek ki” şeklinde konuştu.

Yeliz Yeşilmen 1 ay önce de eşi Ali Uğur Akbaş’ın yatakta kahvaltı yaparken pozunu paylaşmıştı. Takipçileri de fotoğrafa “Leopar desenli yatağın içindeki beyaz atletli Ali Bey” diyerek yazmıştı. Yeliz Yeşilmen ise eşine laf edilmesine çok kızmış, herkese yanıt vermişti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Kuzey Kore, Ponpon Kızlar İddialarıyla Karıştı!

Güney Kore'de gerçekleştirilen Kış Olimpiyat Oyunları devam ederken, Kuzey Koreli ponpon kızların ülkelerinde cinsel ilişki kölesi olarak kullanıldığı iddiaları gündemi sarstı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz