Yeni Gelin dizisinin Nazgül’ü Bahar Süer sert sahneleri seviyor!

Cumartesi günlerinin reyting rekorları kıran dizisi Yeni Gelin’in başrol oyuncusu Bahar Süer, verdiği röportajda “Sert sahnelerden büyük haz duyuyorum.” dedi


Yeni Gelin dizisinin Nazgül’ü Bahar Süer sert sahneleri seviyor!

Cumartesi günleri izleyicisini televizyonların başına kilitleyen ve büyük ilgi gören Yeni Gelin dizisi her hafta olduğu gibi bu haftada reyting rekorlarını alt üst ederek birinci sıraya oturdu. Dizide en çok konuşulan Nazgül karakterine rol veren Bahar Süer önceki gün basın mensuplarına verdiği röportajda sert sahnelerde rol almayı çok sevdiğini ve bundan büyük bir haz aldığını söyleyerek herkesi şaşırttı.

“ADETA HIRÇIN KİMLİĞİMİ ORTAYA ÇIKARIYOR”

32 yaşındaki oyuncu röportajda hiç bilinmeyen yönlerini anlatarak soruları yanıtladı. Başarılı olmayı kendine hedef edindiğini belirten oyuncu hiçbir zaman rakipleriyle bir yarış içerisine girmediğini söyleyerek oynadığı karakterle farklı bir kişiliğe sahip olduğunu ancak karakterin içerisindeki hırçın kimliği ortaya çıkardığını söyledi. İçerisinde gizli bir hırçın karakter olduğunu söyleyen Bahar Süer, rolünün bu karakteri dışarı taşıdığını ve bundan şikayetçi olmadığını belirtti.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
Hadise’nin yasaklı klibi yabancı ülkelerde rekor kırıyor

Hadise’nin yasaklı klibi yabancı ülkelerde rekor kırıyor

Ünlü şarkıcı Hadise'nin Sıfır Tolerans adlı şarkısına yaptığı klip RTÜK engeline takılmıştı. Hadise'nin klibi Belçika'da tıklanma rekoru kırdı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz