Yeni Yılın İlk Bebekleri Denizli’de Doğdu

2018 senesinin ilk bebekleri, Denizli’de doğdu. 2 erkek bebeği hastanede ziyaret eden Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, çeyrek altın takmayı unutmadı.


Yeni Yılın İlk Bebekleri Denizli’de Doğdu

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli’de Devlet Hastanesinde 2018 senesinin ilk dakikalarında dünyaya gelen 2 bebeği ziyaret çeyrek ederek altın taktı. Bakan Zeybekci, 2018 senesinde ihracatta 169 milyar dolarlık hedefe doğru yönlerini çevireceklerini, 170’li rakamlara ulaşmak istediklerini belirtti.

Yeni Yılın İlk Bebekleri Denizlide Doğdu

YENİ SENENIN İLK BEBEĞİ

Denizli Devlet Hastanesi’ndeki yeni senenin ilk bebeği ziyaretine Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin yanı sıra, Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Metin Düz, ilçe belediye başkanları katıldı. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, hastanede Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’ne giderek, yeni senenin ilk bebeklerini ziyaret etti. Savaş ve Sevda Tutulmaz çiftinin 3. çocuğu olan ve 2018 senesinde saat 00.05’te dünyaya gelen ‘Ramazan’ adlı bebeğe altın takan bakan Zeybekci, daha sonra başka bir odada, Türkan ve Şahabettin Aydın’ın 8’inci çocuğu olarak dünyaya gelen ‘Muhammet Selim’e de çeyrek altın taktı. Yeni senenin iki bebeğine Vali Karahan ile Başkan Zolan ve öbür belediye başkanları da altın taktı.

GÜNÜN ÖZETİ
Haber Video
İlginizi Çekebilir
THY, 2018’in sonunda yeni Havalimanı’na taşınıyor

THY, 2018’in sonunda yeni Havalimanı’na taşınıyor

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, THY'nin Ekim 2018'de 3. Havalimanı'na taşınacağını duyurdu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum Yaz