2024 Summer Game Fest 7 Haziran'da yapılacak

2024 Summer Game Fest (Yaz Oyunları Festivali), 7 Haziran'da yapılacak. İşte, oyuncuları heyecanlandıran detaylar!

2024 Summer Game Fest 7 Haziran'da yapılacak

2024 Summer Game Fest (Yaz Oyunları Festivali), 7 Haziran'da yapılacak. İşte, oyuncuları heyecanlandıran detaylar!

Summer Game Fest bu yıl 7 Haziran 2024'te Los Angeles'ta yapılacak. Sektörün duayeni Geoff Keighley'nin (kariyeri boyunca birçok oyun konferansına ev sahipliği yapmış olan) ev sahipliği yaptığı bu iki saatlik etkinlik, kesinlikle yaklaşan oyunların heyecan verici bir vitrini olacak. Dünya çapındaki oyuncuların heyecanını artıracak oyunlar duyurulacak.

Sony, Spider-Man 2 ve FF7 Rebirth'ü duyurdu

E3'ün iptali büyük oyun duyuruları için bir boşluk bıraktı ve Summer Game Fest bu boşluğu doldurmak için harekete geçti. Festival, 2023 yılında 30'dan fazla oyunun yer aldığı ve 7 heyecan verici dünya prömiyeriyle güçlü bir etki yarattı. "Sonic: Superstar", "Prince of Persia: The Lost Crown" ve "Obide" gibi oyunlar dünya çapında tüm oyuncuların beklentilerini artırdı.

Summer Game Fest, Sony gibi büyük yayıncılar için de önemli bir platform haline geldi. Geçen yıl “Marvel’s Spider-Man 2” ve “Final Fantasy 7 Rebirth”in çıkış tarihleri etkinlik sırasında açıklanmıştı ve bu da Sony’nin festivale yaptığı önemli yatırımın bir göstergesiydi. Dikkat çekici bir şekilde, bu oyunlar özel bir Sony basın toplantısında tanıtılabilirdi, ancak onlar Summer Game Fest gibi daha geniş erişimi olan bir etkinliği seçtiler.

Festivalin önemli duyuruları duyurma konusundaki itibarı, yayın tarihlerinin ötesine uzanıyor. "Death Stranding Director's Cut" ve "Elden Ring" gibi heyecanla beklenen oyunların fragmanları ilk kez Summer Game Fest’te gösterildi ve mutlaka izlenmesi gereken bir etkinlik olarak konumunu sağlamlaştırdı. Yaz Oyunları Festivali 2024 yaklaşırken, oyuncular dünya prömiyerleriyle dolu, tıklım tıklım dolu bir akşam daha bekleyebilirler ve umarız yılın geri kalanında herkesin güç kazanmasını sağlayacak büyük bir duyuru yapılır. Sadece bunu umut edebiliriz!

2024 Summer Game Fest 7 Haziran'da yapılacak