Apple Watch Ultra'nın koyu renkli seramik modeli ortaya çıktı

İşte, FCC belgelerinde koyu renkli seramik arka prototipi ortaya çıkan Apple Watch Ultra!

Apple Watch Ultra'nın koyu renkli seramik modeli ortaya çıktı

Amerika Birleşik Devletleri Federal İletişim Komisyonu'na (FCC) sunulan belgelere göre, Apple'ın Apple Watch Ultra için koyu renkli bir seramik arka kapak denediği bildirildi.

@ParrotSWD tarafından X/Twitter'da tespit edilen belgeler, Apple'ın mevcut titanyum kaplamaya karar vermeden önce başlangıçta akıllı saat için daha koyu bir renk seçeneğini değerlendirmiş olabileceğini gösteriyor.

Apple'ın Eylül 2022'de piyasaya sürülmesinden önce Apple Watch Ultra için yaptığı başvurunun bir parçası olan FCC belgeleri, Apple Watch Serisi modellerinde bulunan seramik arka yüze çok benzeyen koyu renkli seramik arka yüzeye sahip bir prototipin görsellerini içeriyor.

Prototipte ayrıca Apple Watch Ultra'nın son sürümünden farklı bir tasarım öğesi olan, girintisiz, plastik görünümlü bir Eylem düğmesi de bulunuyor.

MacRumors'a göre, Apple Watch Ultra için FCC başvurularıyla ilgili gizlilik maddesinin yakın zamanda süresi dolmuş ve koyu seramik prototipin görüntüleri şimdi yüzeye çıkmış olabilir.

Apple şu anda Eylül 2023'te piyasaya sürülen Apple Watch Ultra 2'yi birinci nesil modelle aynı doğal titanyum renginde sunuyor. Apple Watch Ultra 2'nin piyasaya sürülmesinden önce Apple'ın daha koyu bir renk seçeneği sunabileceği yönünde söylentiler olsa da bu gerçekleşmedi.

Apple Watch Ultra'nın koyu renkli seramik modeli ortaya çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?