Huawei Enjoy 70'in yeni görüntüleri sızdırıldı

Huawei Enjoy 70 özellikleri ve ilk canlı görselleri bugün internete düştü! İşte tüm merak edilenler…

Huawei Enjoy 70'in yeni görüntüleri sızdırıldı

Huawei Enjoy 70 özellikleri ve ilk canlı görselleri bugün internete düştü! İşte tüm merak edilenler…

Gerçek hayattan görüntüler ve Huawei Enjoy 70 modelinin lansmanını ima eden bir poster, birkaç gün önce internette ortaya çıktı. Sızıntı, Huawei'nin Enjoy 70'i 5 Aralık'ta tanıtabileceğini öne sürdü ancak şirket henüz lansman tarihini resmi olarak onaylamadı.

Şimdi WhyLab adlı bir Weibo hesabı, Huawei Enjoy 70'in Huawei çevrimdışı mağazalarında çekilmiş bir dizi yeni gerçek hayat fotoğrafını paylaştı. Fotoğraflar, telefonun Altın Siyah modelini, altın vurgulu kamera halkalarına sahip dikdörtgen bir kamera modülüyle gösteriyor.

Telefon, 50MP birincil sensör tarafından yönetilen çift kamera kurulumuna sahip görünüyor. Ayrıca Kar Beyazı ve Zümrüt Yeşili renkleri de mevcut olacak. Üç depolama yapılandırmasına sahip gibi görünüyor: 128 GB, 256 GB ve 512 GB, tümü 8 GB RAM ile eşleştirilmiş.

Benzer şekilde Enjoy 70, 6,75 inçlik su damlası ekrana, 22,5W hızlı şarj desteğine sahip devasa 6000mAh bataryaya ve Huawei'nin HarmonyOS 4 işletim sistemine sahip olacak. Telefonda ayrıca Enjoy X tuşu da bulunuyor.

Enjoy 70'e güç veren, 14 nm'lik bir süreç üzerine inşa edilen Kirin 710A çipidir. CPU, 2,0 GHz'de çalışan dört Cortex-A73 çekirdeği ve 1,7 GHz'de çalışan dört Cortex-A53 çekirdeği olmak üzere sekiz çekirdeğe sahiptir. GPU Mali G51-MP4'tür.

Seride Enjoy 70 Pro adında başka bir cihaz da olacak. Enjoy 70 Pro ile ilgili ayrıntılar hala az ancak söylentiler onun daha güçlü bir Snapdragon 680 yonga setine ve 100 megapiksel ana kameraya sahip olacağını öne sürüyor.

Söylentilere göre lansman tarihi yaklaştıkça Huawei Enjoy 70 ve Enjoy 70 Pro hakkında daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.

Huawei Enjoy 70'in yeni görüntüleri sızdırıldı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?