Rockstar Games'in GTA 6 fragmanı dakikalar içinde izlenme rekoru kırdı!

Rockstar Games'in GTA 6 Fragmanı 35 Dakika İçinde Uzun Süreli GTA 5 Rekorunu Kırdı…

Rockstar Games'in GTA 6 fragmanı dakikalar içinde izlenme rekoru kırdı!

Rockstar Games'in GTA 6 Fragmanı 35 Dakika İçinde Uzun Süreli GTA 5 Rekorunu Kırdı…

GTA 6 fragmanı, fragmanın ilk olarak Aralık ayının başlarında geleceğinin duyurulması ve ardından 5 Aralık'ta çıkacağının açıklanmasından bu yana hayranlar tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Rockstar Games devam etti ve fragmanı neredeyse 15 saat önceden yayınladı. Spekülasyona göre bunun nedeni treyleri çevreleyen çok sayıda sızıntıydı. Web sitesinden uzaklaştırılan bir X kullanıcısı, resmi yayınlanmadan 24 saat önce fragmanı sızdırdı.

Rockstar'ın genel olarak fragman yayınları ve duyurular konusunda tutarlı kaldığı şeylerden biri kayıtsız şartsız rekorlar kırmasıdır. GTA 5'in fragmanı aynı zamanda YouTube'da en çok izlenen aksiyon-macera oyunu fragmanı rekorunu da kırdı. 

Bu arada GTA 6 da bu rekoru kırma yolunda görünüyor. GTA 6'nın fragmanı, bir saatten kısa bir süre içinde selefinin fragmanlarından bir başka rekoru daha kırdı. Bu, oyunun 2022'de geliştirilme aşamasında olduğunun resmi olarak onaylanmasından bu yana artan heyecanın bir kanıtıdır.

GTA 6'nın kırdığı GTA 5 fragman rekoru neydi?

Aaron Kurtaj'ın geçen yıl oyunun geliştirme sürecine ilişkin resmi görüntüleri yayınlamasından bu yana GTA 6 ile ilgili sızıntılar ortalıkta dolaşıyordu. Aksine, sızıntılar oyunun duyuru zaman çizelgesinde önemli bir rol oynadı. Örneğin Rockstar, oyunun görüntülerinin internette ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra oyunun geliştirildiğini duyurdu.

GTA 6'nın 2025'te gelmesi bekleniyor, bu da oyun için iyi ve kötü haberlerin bir karışımı. Bu iyi bir haber değil çünkü oyuncuların bu unvanı alabilmek için bir yıl daha beklemesi gerekiyor. Aksine, bu iyi bir haber çünkü geliştirme aşamasında bu kadar zaman geçtikten sonra oyunun daha da gecikme ihtimali önemli ölçüde azaldı. Rockstar Games'in oyunlarını her zaman bitmiş ürünler olduğunda yayınladığı iyi bilinmektedir. Rockstar Games, her ürünüyle sunduğu değerle tanınmış bir şirkettir.

Bu, GTA 6'nın duyurusunun çok çaba harcamadan rekorlar kırdığı ilk sefer değil. Oyun aynı zamanda YouTube'da 24 saat içinde en çok izlenen müzik dışı video rekorunu da kırdı.

İşte GTA 6 fragman!

https://www.youtube.com/watch?v=QdBZY2fkU-0

Rockstar Games'in GTA 6 fragmanı dakikalar içinde izlenme rekoru kırdı!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?