Samsung Galaxy M15 5G tanıtıldı! İşte özellikleri

Samsung, Galaxy M15 5G cihazını sessiz sedasız tanıttı! İşte, akıllı telefonun özellikleri!

Samsung Galaxy M15 5G tanıtıldı! İşte özellikleri

Samsung, çok fazla tantana yapmadan, en yeni akıllı telefonu Galaxy M15 5G'yi Irak ve Levant bölgeleri de dahil olmak üzere seçkin pazarlarda piyasaya sürdü.

Resmi fiyatlandırma ve bulunabilirlik ayrıntıları şimdilik gizli kalsa da şirket, telefonun özelliklerini resmi web sitesinde listeleyerek bu konuda bilinmesi gereken her şeyi ortaya çıkardı. Burada ayrıntılara girelim.

Samsung Galaxy M15 5G Özellikleri

Yani Galaxy M15 5G, 90Hz yenileme hızına sahip 6,5 inçlik Süper AMOLED ekran etrafında inşa edildi. Ekran, iyi bir dış mekan görünürlüğü sunması gereken 800 nit parlaklığa sahip.

Galaxy M15, tasarım açısından öncülleriyle benzerlik taşıyor. Cihazın arkasında üç kamera halkası bulunur ve rahat bir tutuş için hafif yuvarlatılmış kenarlar bulunur. Üç renk seçeneği mevcut– Açık Mavi, Koyu Mavi ve Gri.

Performansla ilgili olarak Samsung, işlemciyi resmi olarak onaylamadı ancak 2,2 GHz saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir işlemci kullanıldığından bahsediyor. Teknik özellikler MediaTek Dimensity 6100+ işlemcinin özellikleriyle uyumludur.

İşlemci 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla eşleştirilmiştir. İkincisi bir MicroSD kart aracılığıyla 1 TB'a kadar genişletilebilir.

Galaxy M15 5G, kutudan çıktığı gibi en yeni Android 14 işletim sistemiyle geliyor. Samsung ayrıca dört nesil Android güncellemesi ve beş yıllık güvenlik düzeltme eki vaat ediyor.

Cihaza tam kapasite güç sağlayan, 25W hızlı şarjı destekleyen 6.000 mAh kapasiteli pildir. Özellikle Galaxy M15 5G, klasik 3,5 mm kulaklık jakını koruyor ve güvenlik için yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip.

Fotoğrafçılık için Galaxy M15 5G, üçlü arka kamera sistemine sahiptir. Bu kurulumda 50 MP birincil kamera, 5 MP ultra geniş kamera ve 2 MP makro lens bulunuyor. Selfie'ler ve görüntülü aramalar, 13 MP'lik bir ön kamera tarafından gerçekleştirilir.

Samsung Galaxy M15 5G tanıtıldı! İşte özellikleri