Tesla Cybertruck için yeni renk seçenekleri tanıtıldı

Tesla Cybertruck mağazası benzersiz yeni kaplama renkleri ile gündemde.

Tesla Cybertruck için yeni renk seçenekleri tanıtıldı

Tesla Cybertruck mağazası benzersiz yeni kaplama renkleri ile gündemde.

Model 3 ve Model Y'de alabileceğinizden benzersiz yeni bir mavi kaplamanın yanı sıra iki ek renk daha sunuluyor.

Şirket CEO'su Elon Musk'un sosyal medya platformu aracılığıyla duyurulan Tesla, Cybertruck için üç yeni kaplama rengini açıkladı: Slip Grey, Satin Rose Gold ve Satin Abyss Blue.

TESLA CYBERTRUCK YENİ RENKLERİ 

Gri, Pembe Altın ve Saten Mavi.

Bunlar, elektrikli pikapın mevcut Satin Stealth Black ve Satin Ceramic White film kaplama seçeneklerine katılıyor.

Slip Grey ve Satin Rose Gold, Model 3 ve Model Y'de mevcut olan kaplama seçenekleri arasında yer alıyor.

Fiyatlandırmaya gelince, Cybertruck'ta 500 dolar daha pahalı olan mavi ve pembe altın tonları hariç tüm kaplamaların maliyeti 6.500 dolar.

Tesla, önceden var olan seçeneklerde olduğu gibi geleneksel malzemeleri kullanmıyor. Bunun yerine, bu "renkli boya filmi" üretan bazlıdır, ortalama olarak vinilden yaklaşık iki kat daha kalındır ve daha çevre dostu olduğu söylenmektedir. Kendi kendini onaran malzemenin yüzeydeki çizikleri ve küçük kusurları ortadan kaldırmak için yalnızca ısıya ihtiyacı var, ancak bu, ilk etapta paslanmaz çelikten yapılmış dayanıklı bir gövde kabuğuna sahip olma amacını boşa çıkarıyor gibi görünüyor.

Şu anda Cybertruck'ta mevcut olan beş seçeneğin ötesinde, Kızıl Kırmızı, Buzul Mavisi ve Orman Yeşili dahil diğer Tesla'ların da kullanabileceği seçenekleri görmek isteriz.

Bu kaplamaların kurulumunu destekleyen Tesla servis merkezleri arasında West Covina, Oceanside, Costa Mesa ve Santa Clara yer alıyor.

Tesla Cybertruck için yeni renk seçenekleri tanıtıldı